detector.media
08.07.2018 15:02
Українська письменниця Тетяна Малярчук отримала літературну премію імені Інґеборґ Бахман
Українська письменниця Тетяна Малярчук отримала літературну премію імені Інґеборґ Бахман
Українська письменниця Тетяна Малярчук здобула літературну премію імені Інґеборґ Бахман. 8 липня конкурсна комісія оприлюднила результати на сайті премії.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як повідомляється, відзнаку здобув текст Тетяни Малярчук «Жаби в морі», написаний німецькою мовою.

«У тексті вона обговорює тему втрати інтересу з боку молодого покоління до старших родичів, а також проблему соціально нерівного, відлученого від природи і ксенофобного суспільства», - йдеться у повідомленні на сайті премії.

На своїй сторінці у Facebook Тетяна Малярчук опублікувала фотографію із нагородою та подякувала всім за підтримку.

Премію імені Інґеборґ Бахманн (Ingeborg-Bachmann-Preis) вручають із 1977 року за німецькомовні тексти. Її заснували 1977 року на честь однієї із найзнаменитіших австрійських письменниць. Переможця визначають протягом читань у австрійському місті Клагенфурт. Кожен із 7 членів журі подає по двоє кандидатів на премію. Учасники читають німецькомовні тексти, які раніше не публікувалися, а також беруть участь у дискусії, за підсумками якої обирають переможців. Приз переможцю становить 25 тисяч євро.

У 2013 році премію отримала німецька письменниця українського походження Катя Петровська за роман «Мабуть, Естер».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Швеції замість Нобелівської премії з літератури цього року вручать альтернативну нагороду.

Фото: facebook.com/tania.malyarchuk

~insertother~

detector.media