detector.media
20.03.2018 16:50
Фільм «Серафима» візьме участь у програмі Каннського фестивалю La Fabrique des Cinémas du Monde
Фільм «Серафима» візьме участь у програмі Каннського фестивалю La Fabrique des Cinémas du Monde
Проект «Серафима», що реалізовується за підтримки Держкіно, візьме участь у La Fabrique des Cinémas du Monde – професійній програмі, в рамках якої проводиться робота з професійними консультантами, а також зустрічі з представниками топових фондів, копродакшн-маркетів та форумів.

Про це повідомляється на сторінці Держкіно в Facebook.

Екранізацію однойменного роману Олеся Ульяненка «Серафима» здійснює компанія Kristi Films за підтримки Держкіно. Стрічка є другою повнометражною роботою режисерки Марисі Нікітюк. Продюсують картину Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький та Ігор Савченко, йдеться в повідомленні.

Це історія про юну дівчину Серафиму, яка живе в приморському містечку і знається на травах та отрутах. Захищаючи себе, Серафима отруює свого друга і тікає з міста, вирушаючи на пошуки своєї давно зниклої матері. Хвороблива жага любові перетворює Серафиму на монстра і серійну вбивцю та відкриває правду про її справжню сутність.

La Fabrique des Cinémas du Monde – професійна програма, яка відбувається протягом Каннського міжнародного кінофестивалю, створена Institut Frances у партнерстві з France Médias Monde та підтримана Міжнародною організацією De la Francophonie. У рамках програми проводиться робота з професійними консультантами над проектом, а також низка зустрічей з представниками топових фондів, копродакшн-маркетів та форумів.

З моменту створення у 2009-му році в La Fabrique взяли участь 108 режисерів та продюсерів з 52 країн. Щорічно до участі відбирають 10 кінопроектів (перший або другий художній фільм режисера).

Як повідомляв «Детектор медіа», в межах минулорічного, 70-го, Каннського міжнародного кінофестивалю Україна була представлена власним павільйоном на професійному майданчику – кіноринку Marché du Film. Крім того, створений у копродукції з Україною фільм «Лагідна» увійшов до числа учасників головного конкурсу фестивалю, а інша створювана у копродукції стрічка «Іній» увійшла до програми «Двотижневик режисерів». 

~insertother~

Фото: Facebook Держкіно 

detector.media