29 січня о 13:00 в„Телекритиці” розпочалася чат-конференція з Дмитром Кисельовим
В середу, 29 січня, з 13.00 до 14.30 „Детектор медіа” запрошує своїх читачів на чат-конференцію з Дмитром Кисельовим – головним редактором інформаційної служби ICTV і за сумісництвом – автором програми "Прямая речь" на радіостанції "Эхо Москви".
Тема розмови: „Проблеми та перспективи українського інформаційного мовлення”.
Чи конкурентноздатні вітчизняні інформаційні програми? Які можливі сценарії їхнього розвитку? Чим відрізняються „школи новин” Росії та України? Мета іноземних інвестицій в телевізійний простір України? Перспективи співробітництва каналу ICTV з відомим російським телеведучим?
На ці та багато інших питань пропонуємо поговорити з Дмитром Кисельовим у чаті „Детектор медіа”.
Дмитро Кисельов, 49 років, випускник ЛГУ імені Жданова. Журналістську кар’єру розпочав в редакціях іномовлення Держтелерадіо та Всесвітнього радіо. Працював автором та ведучим популярних програм на російських телеканалах, зокрема, "Час Пик", "Международная панорама", "Окно в Европу", "Национальный Интерес", "В центре событий". З 2000 року – головний редактор інформаційної служби українського каналу ICTV та щоденної інформаційно-аналітичної програми "Подробно с Дмитрием Киселевым". Одночасно є автором програми "Прямая речь" на радиостанції "Эхо Москвы", а з лютого цього року вестиме „Утренний разговор с Дмитрием Киселевым" на РТР. Колумніст в журналі Round Trip (Україна). Автор документальних фільмів "Сахаров", "100 дней Горбачева", "100 дней Ельцина", "1/6 часть суши" ін.
Якщо у вас не буде змоги завітати до чату у режимі он-лайн у середу, свої запитання можна надсилати заздалегідь на адресу info@detector.media