detector.media
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
29.12.2017 21:13
«Тризуб ФМ» отримала дозволи на тимчасове мовлення на шести частотах
«Тризуб ФМ» отримала дозволи на тимчасове мовлення на шести частотах
27 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надала волонтерській радіостанції «Тризуб ФМ» (ТОВ «ТРК “Тризуб ФМ”» із Запоріжжя) дозволи на тимчасове мовлення до завершення антитерористичної операції в шести населених пунктах Донецької та Луганської області.

«Тризуб ФМ» зможе мовити на нових прорахованих частотах 100,5 МГц у місті Торецьк і 92,3 МГц у місті Світлодарськ Донецької області, а також на чотирьох контрольних пунктах в’їзду і виїзду (КПВВ), на яких раніше мовило Radio1: 88,8 МГц на КПВВ Станиця Луганська Луганської області, 90,5 МГц на КПВВ Новотроїцьке Донецької області, 98,2 МГц на КПВВ Мар’їнка Донецької області, 102,2 МГц на КПВВ Гнутове Донецької області.

Раніше «Тризуб ФМ» виграла одну частоту на конкурсі Нацради 23 серпня: 90 МГц у Сартані Донецької області (потужність 5 Вт).

Загалом Нацрада вже видала дозволи на тимчасове мовлення на 70 радіочастотах і 25 телевізійних частотах 13 радіостанціям, 12 телеканалам і провайдеру «Зеонбуду» (20 юридичних осіб).

detector.media
DMCA.com Protection Status