detector.media
21.12.2017 10:21
Суд Лондона наказав заарештувати активи співвласника групи «1+1», Коломойський стверджує, що арешт тимчасовий
Суд Лондона наказав заарештувати активи співвласника групи «1+1», Коломойський стверджує, що арешт тимчасовий
Високий суд Англії ухвалив рішення про арешт активів бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на підставі позову державного «ПриватБанку», який хоче повернути виведені активи колишніх власників

Про це повідомила прес-служба «ПриватБанку».

«ПАТ КБ «ПриватБанк» почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників - Коломойського і Боголюбова. 19 грудня 2017 року Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського і Боголюбова і шести компаній, які їм, імовірно, належать або перебувають під їх контролем», - йдеться в повідомленні.

Рішення про арешт активів видано на підставі наданих суду доказів, які доводять, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку близько $2 млрд шляхом проведення ряду незаконних операцій, зазначають у «ПриватБанку». 

Нагадаємо, рівно рік тому, 21 грудня 2016 року, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб підписав договір про продаж 100% акцій «ПриватБанку» Міністерству фінансів України. За пропозицією НБУ і акціонерів «Приватбанку», найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Боголюбов, фінустанову було націоналізовано. Коломойський, а також пов'язані з ним компанії і особи подали близько 90 позовів у зв'язку з націоналізацією банку на загальну суму 8,913 млрд грн.

Бізнесмен Ігор Коломойський своєю чергою прокоментував рішення Високого суду Англії щодо арешту активів його і його компаньйона Геннадія Боголюбова.

«Це тимчасовий арешт на час розгляду справи у суді», - сказав він у коментарі ТСН.ua.

У відповідь на рішення Високого суду Англії щодо арешту активів бізнесменів на суму понад 2,5 млрд доларів, у тому числі шістьох компаній, які ймовірно їм належать або перебувають під їхнім контролем, пан Коломойський заявив, що ці гроші з банку не йшли.

«У рамках реструктуризації кредитного портфеля їх видали компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників. Тобто гроші залишилися в банку», - наголосив він у коментарі ТСН.

Бізнесмен також зазначив, що ці операції проходили під повним контролем і «чутливим керівництвом» заступниці голови НБУ Катерини Рожкової.

Як повідомляв «Детектор медіа», влітку в структурі власності телеканалу «1+1» відбулася низка змін, у результаті яких опосередкована частка Ігоря Коломойського в каналі зменшилася до 24,8655%, а Ігоря Суркіса – зросла до 24,65595%. Понад половиною каналу опосередковано стали володіти неназвані фізичні особи-міноритарії, опосередкована частка кожного з яких менше 10%.

Нову структуру власності станом на 30 червня 2017 року оприлюднено на сайті каналу «1+1», документи підписано 27 липня 2017 року.

Нагадаємо, що минулого року активно поширювалися чутки про можливий перехід половини «1+1» людями з оточення Президента України, але всі сторони це заперечували. 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY