detector.media
06.12.2017 11:11
7 грудня - прес-конференція щодо внеску Королівства Норвегія для реалізації Плану дій Ради Європи для України
Норвегія надасть додаткові 10 млн. норвезьких крон для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021рр

Завдяки цьому внеску буде забезпечено безперебійну роботу проектів Ради Європи в Україні над реформами у сфері прав людини та верховенства права у перехідний період між завершенням роботи за попереднім Планом дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки та новим Планом дій на 2018-2021 роки.

Запрошуються представників ЗМІ:

Що? Прес-конференція щодо внеску Королівства Норвегія на реалізацію Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр.

Коли? 07 грудня 2017 року (15:00 – 16:00)

Де? Резиденція Посла Норвегії в Україні, адреса: м. Київ, вул. Стрілецька, 15.

Основні доповідачі: 

Уле Т. Хорпестад, Посол Норвегії в Україні і Республіці Білорусь

Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні

Під час заходу будуть представлені результати виконання Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки,  який є спільною ініціативою Ради Європи та української влади. Мета Плану дій -  підтримати Україну у виконанні її статутних і специфічних зобов’язань як держави-члена Ради Європи та сприяти вирішенню фундаментальних питань у сфері прав людини та верховенства права в Україні. Ця ініціатива поновлює зобов’язання Ради Європи допомагати Україні при проведенні необхідних реформ у сферах, що належать до компетенції Ради Європи – прав людини, верховенства права та демократії. Проекти, що впроваджуються в рамках Плану дій, спрямовані на підтримку наступних сфер: конституційна реформа і функціонування демократичних інституцій, судова реформа, демократичне врядування, права людини, зокрема запобігання жорсткому поводженню та боротьба з безкарністю, реформа поліції та пенітенціарна реформа, підтримка Уповноваженого ВРУ з прав людини, свобода медіа, захист меншин, антидискримінація, соціальні права та права дітей, боротьба з насильством щодо жінок та дітей.

Робочі мови - українська та російська.

Акредитацію ЗМІ забезпечуватиме Офіс Ради Європи в Україні, контактна особа з питань акредитації: Дмитро Придатко, Dmitriy.PRYDATKO@coe.int, +38044 425 60 01 

detector.media