detector.media
05.12.2017 13:56
Kinorob і Film.ua Group продовжать співпрацю над «Захаром Беркутом», зйомки якого розпочнуться навесні
Kinorob і Film.ua Group продовжать співпрацю над «Захаром Беркутом», зйомки якого розпочнуться навесні
Компанія Kinorob підписала з Film.ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут».

Про це «Детектору медіа» повідомили в прес-службі Film.ua.

Проект став переможцем дев'ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, продюсери - Єгор Олесов та Юрій Прилипко.

Першим проектом, в роботі над яким студія Kinorob скористалася пакетною пропозицією Film.ua Group, став пригодницький фентезі-фільм «Сторожова Застава».

«Об'єднання зусиль в роботі над «Сторожовою Заставою» дозволило досягти максимальних результатів. У рамках партнерської угоди нам були надані виробничі потужності та павільйони студії Film.ua, сервіси постпродакшену і VFX, забезпечено маркетинг і PR-супровід проекту. Крім того, фільм був представлений на всіх ключових міжнародних ринках медіаконтенту, а права на його показ продані в Іспанію, Італію, Францію та франкомовні території, Японію, Південну Корею, Індію, Білорусь, Молдову та ряд інших країн, - зазначає продюсер Єгор Олесов. - І студія Kinorob продовжить співпрацю з FILM.UA Group в цьому напрямку. Наступним нашим проектом стане історичний екшн «Захар Беркут», зйомки якого розпочнуться навесні 2018 року».

Зараз триває активна підготовка до знімального процесу. У листопаді режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв («Кіборги», «Хайтарма»), оператор-постановник Юрій Король («Кіборги», «Сторожова Застава», «Незламна»), художник-постановник Влад Одуденко («Сторожова Застава», «Плем'я», «Брати. Остання сповідь», «Поводир»), продюсер Єгор Олесов ( «Незламна», «Сторожова Застава») і автор сценарію Ярослав Войцешек («Сторожова Застава») побували в дослідницькій експедиції в Карпатах. В рамках поїздки творча команда шукала основні локації для майбутніх зйомок, а також відвідала село Нагуєвичі, де народився і працював Іван Франко. Група познайомилася з істориками, етнографами, експертами в області життя і творчості класика, дізналася деталі побуту жителів Карпат тих часів.

Усі матеріали, зібрані в експедиції, знайдуть відображення у фільмі.

~insertother~

Як повідомляв «Детектор медіа», Ахтем Сеітаблаєв на прес-конференції, присвяченій виходу в широкий прокат його нового фільму «Кіборги», розповів, що працює над сценарієм нового фільму - про те, як лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва 3 травня 2014 року не пропустили до анексованого Росією Криму.

detector.media
DMCA.com Protection Status