detector.media
29.11.2017 19:57
В «1+1 медіа» заявляють, що не мають інформації щодо призначення податкової перевірки «1+1 продакшн»
В «1+1 медіа» заявляють, що не мають інформації щодо призначення податкової перевірки «1+1 продакшн»
Медіагрупа «1+1 медіа» стверджує, що фіскальні органи не повідомляли компанії про проведення позапланової податкової перевірки «1+1 продакшн» згідно рішення Печерського райсуду Києва, який задовольнив клопотання Генпрокуратури.

Про це йдеться у коментарі прес-служби «1+1 медіа» у відповідь на запит «Детектора медіа».

«Офіційний запит нам від фіскальних органів не надходив. Але те, що наша компанія є фігурантом слідчих процесів, пов’язаних з націоналізацією Приватбанку, є загальновідомою інформацією. Ми також розуміємо, що такі випадки можуть повторюватись, і вважаємо це робочим рутинним процесом, який стосується кількох десятків компаній. Жодними іншими деталями про цю справу ми не володіємо, ці процеси не впливають на робочі процеси "1+1 медіа"», - повідомляє прес-служба «1+1 медіа».

Раніше стало відомо, що Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і призначив позапланову податкову перевірку «1+1 продакшн».

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що у справі про розкрадання коштів у «Приватбанку» Печерський районний суд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури України здійснити огляд будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість», де з 2012 року розташовані офіси «1+1 медіа». У медіагрупі це розцінили як спробу тиску.

12 вересня група «1+1 медіа» заявила, що Національний банк України (НБУ) планує до 25 вересня провести відчуження будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість» по вул. Кирилівській, 23 у Києві, де розташовані офіси «1+1 медіа», через те, що ця нерухомість перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «Приватбанку». Медіагрупа звернулася до Міністерства внутрішніх справ (МВС) з проханням забезпечити охорону будівлі.

Група «1+1 медіа» стверджує, що наразі від ТОВ «Поділ Нерухомість» вимагають сплати усю суму кредиту – 4,4 млрд грн. Однак, як зазначають у медіагрупі, оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, складає 258 млн грн. «1+1 медіа» повідомляє, що медіагрупа сплатила оренду до березня 2018 року та звернулась до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди. Зазначено, що відповіді ще немає. 

12 вересня НБУ заявив, що не звертався до ТОВ «Поділ Нерухомість» із вимогою звільнити приміщення від орендаря, яким є ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».

13 вересня ТОВ «Поділ Нерухомість» поінформувало, що арешт судом будівлі по вул. Кирилівській, 23 у Києві, де розташовані офіси «1+1 медіа», не вплине на оренду цих приміщень медіагрупою.

8 вересня Господарський суд міста Києва порушив провадження за позовом ТОВ «Поділ Нерухомість» до НБУ про розірвання договору.

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY