detector.media
18.10.2017 14:02
Канал «Україна» покаже фільм «Лікар щастя» виробництва Star Media
Канал «Україна» покаже фільм «Лікар щастя» виробництва Star Media
20 жовтня на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра художнього фільму «Лікар щастя» виробництва компанії Star Media

Про це повідомляє прес-служба каналу.

Режисер проекту – Дмитро Петрунь. За його словами, у зйомках задіяли молодих мам і дівчат на останніх тижнях вагітності, а також новонароджених.

«Знімати таких крихіток – велика відповідальність. Уся знімальна група дуже переживала, щоб не було ні протягів, ні застуд. При найменшому чханні всіх з майданчика відразу ж виганяли», – розповів пан Петрунь.

У стрічці знялися Валерія Ходос, Антон Сьомкін, Сергій Дерев'янко, Олександр Нікітін, Ігор Петрусенко та інші актори.

«Моя героїня – рішуча дівчина, напевно, в ній навіть більше сили, ніж в інших героїв фільму, – розповіла виконавиця головної ролі, акторка Ольга Олексій. – Варя не сидить і не чекає, що життя все принесе їй на блюдечку. Вона бореться за життя своєї дитини. Навіть коли вона робить помилки, навіть коли життя її б'є, вона не здається, а дивиться в майбутнє з надією».

Оператор картини – Олексій Назарук. Виробництвом фільму займалася компанія Star Media. Зйомки проходили в Києві навесні цього року.

Прем’єра художнього фільму відбудеться на телеканалі «Україна» у п’ятницю, 20 жовтня, о 21:00.

Нагадаємо, зйомки мелодрами «Лікар щастя» розпочалися у березні.

Сьогодні, 18 жовтня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра художнього фільму «Прощаюся востаннє» спільного виробництва телеканалу «Україна» і Film.ua.

~insertother~

detector.media