detector.media
11.10.2017 12:11
МІП та волонтери збирають і презентують кейси-докази збройної агресії на Сході - Біденко
МІП та волонтери збирають і презентують кейси-докази збройної агресії на Сході - Біденко
Держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко розповів про спільну роботу держави зі спільнотою InformNapalm, організацією «Стоптерор» та іншими активістами.

Артем Біденко розповів про це під час міжнародної конференції «Реформи сектору безпеки України: здобутки, уроки та плани на перспективу», яка проходить 10-11 жовтня в Києві.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інформаційної політики.  

Мета конференції – намір оцінити досягнуті результати реформування сектору безпеки, звірити їх із задекларованими три роки тому стратегічними цілями, ідентифікувати найбільш проблемні аспекти та запропонувати можливі шляхи їх вирішення, йдеться в повідомленні.

Артем Біденко під час заходу розповів, що МІП, окрім роботи над Доктриною інформаційної безпеки України, реалізовує проекти з громадськими організаціями, що є активними в сфері інформаційної безпеки та мають вагомі напрацювання в боротьбі з дезінформацією.

«Наприклад, разом з спільнотою InformNapalm ми нещодавно презентували спецпроект про докази участі російських найманців у збройній агресії на Донбасі та в Сирії. Ще раніше із організацією «Стоптерор» ми представили беззаперечні докази військового втручання РФ у збройний конфлікт та виявлені факти перебування на Сході кадрових військових і військової техніки РФ. Це окремі приклади спільної роботи держави з активістами», - зазначив пан Біденко.

Як повідомляв «Детектор Медіа», 1 вересня Мінінформ та міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm представили спецпроект «Приватні військові компанії Росії: виконуючи злочинні накази Кремля», в якому зібрані докази участі російських найманців у збройній агресії на Донбасі та в Сирії.

За словами заступника міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна, приватні військові компанії здебільшого контролюються найвищими чинами Федеральної служби безпеки Російської Федерації, а учасники та бійці так званої ПВК «Вагнер» навіть отримували державні нагороди за вбивства українців.

«Ми б хотіли актуалізувати цю тему в медіа, зокрема в українських, а матеріали, напрацьовані міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm, передати правоохоронним органам, Службі безпеки України, для формування доказової бази у справах проти Кремля», - підкреслив пан Золотухін. 

Фото: mip.gov.ua  

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY