detector.media
19.08.2017 10:02
МІП працює над змінами до законодавства щодо обов’язкового страхування життя журналістів – Джапарова
МІП працює над змінами до законодавства щодо обов’язкового страхування життя журналістів – Джапарова
Перший заступник очільника відомства обговорила з головою Офісу Ради Європи в Україні питання співпраці в сфері захисту журналістів

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова обговорила з головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом завдання, передбачені Планом дій Ради Європи для України на 2018-2020 роки.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

Еміне Джапарова подякувала за допомогу Ради Європи в підтримці реформ в Україні. «Ми налаштовані на активну системну взаємодію з вами. У цьому документі, Плані дій РЄ, є питання безпеки журналістської діяльності. Це досить важлива тема, МІП уже працює над змінами до законодавства у сфері обов’язкового страхування життя журналістів», - зазначила Джапарова.

Пані Джапарова також торкнулася теми «мови ворожнечі», яка зараз часто використовується по відношенню до переселенців, а також до жителів непідконтрольних територій Донбасу.

Вона підкреслила, що в Європі не держава визначає стандарти або цензурує певні речі, а сама система має запит зсередини. «Я думаю, що Україна повинна так само йти до цього», - резюмувала Еміне Джапарова.

Мортен Енберг у свою чергу наголосив, що співпраця між Радою Європи та Міністерством інформаційної політики України зміцнюватиметься в подальшому з огляду на майбутній План дій між Урядом України та Радою Європи на 2018-2020 роки.

Нагадаємо, що наразі МІП та Офіс Ради Європи в регіонах України проводять спільні семінари щодо захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова в Україні. Такі навчальні семінари вже відбулися в Харкові, Дніпрі, Краматорську, на черзі інші міста.

Заходи організовуються в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

Як повідомляв «Детектор Медіа», у липні Інститут масової інформації зафіксував 28 випадків порушень прав журналістів та свободи слова в Україні. Найбільшу кількість порушень – по 6 – зафіксовано в двох категоріях: «перешкоджання законній журналістській діяльності» та «побиття, напади»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY