detector.media
27.06.2017 15:40
У Харкові Мінінформполітики розповіло, як журналістам реагувати на порушення їхніх прав
У Харкові Мінінформполітики розповіло, як журналістам реагувати на порушення їхніх прав
У рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» пройшов навчальний семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свобода слова в Україні: протидія безкарності»

Міністерство інформаційної політики України презентувало на семінарі механізм реагування на інформацію, представлену на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Про це повідомляється на сайті МІП.

Під час презентації керівник сектору з питань просування України у світі МІП Володимир Ставнічук поінформував, що станом на 20 червня 2017 року на Платформі було розміщено 21 повідомлення щодо України та подано офіційну позицію держави. «Міністерство інформаційної політики збирає коментарі від силових структур – Національної поліції, ГПУ, СБУ, МВС – і виробляє єдину загальну позицію від України щодо того чи іншого порушення. Відповідно до поданої МІП інформації МЗС України розміщує реакцію на повідомлення на Платформі», - розповів він.

Семінар відбувся на базі Харківського національного університету внутрішніх справ для представників відділів Національної поліції, місцевих прокуратур, прокуратур обласного значення, суддів, журналістів і представників громадських організацій Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської та Донецької областей. Захід відвідало близько 250 учасників із метою підвищення обізнаності представників правоохоронних органів і суддівського корпусу щодо вдосконалення навичок застосування законодавства із захисту професійної діяльності журналістів в Україні.

Як повідомляв «Детектор Медіа», головна редакторка сайту «Доступ до правди» Леся Ганжа повідомила, які помилки роблять журналісти, намагаючись отримати доступ до інформації.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY