detector.media
03.04.2017 12:25
Нацполіція звернулась до 14 країн у справі Шеремета – Вакуленко
Нацполіція звернулась до 14 країн у справі Шеремета – Вакуленко
Для розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета правоохоронці надіслали міжнародно-правові доручення в 14 країн.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції, начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко, пише «Радіо Свобода».

Він відмовився прогнозувати строки завершення розслідування, зазначивши, що ще очікуються відповіді від кількох країн щодо міжнародно-правових доручень від України.

«Поки ми не отримали інформацію, гадаю, буде недоречно й зайве казати, у які країни й щодо чого спрямовано доручення», – сказав він.

Як повідомлялось раніше, над розслідуванням убивства журналіста Павла Шеремета працюють 35 поліцейських і три прокурори.

Український журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в Києві. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що журналіст загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. Слідство поки не визначило основну версію.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

Новий голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що не знає, чи зможуть правоохоронні органи розкрити вбивство журналіста Павла Шеремета, який загинув внаслідок вибуху автомобіля влітку 2016 року.

Фото: Униан

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY