detector.media
Лілія Молодецька
«Детектор медіа»
11.03.2017 11:16
Ведуча Тетяна Даниленко робитиме власне ток-шоу на іншому каналі
Ведуча Тетяна Даниленко робитиме власне ток-шоу на іншому каналі
Колишня ведуча 5-го каналу Тетена Даниленко, яка 10 березня заявила про своє звільнення з 5-го каналу, повідомить про своє наступне місце роботи у понеділок, 13 березня.

Про це вона сказала в коментарі «Детектору медіа».

Тетяна Даниленко підтвердила, що переходить працювати на інший телеканал, з яким останнім часом вела переговори. За її словами, вона наразі не може назвати канал через певні зобов’язанні перед цим ЗМІ. Ведуча підкреслила, що вела кілька останніх років переговори й з іншими телеканалами.

Журналістка також повідомила, що вестиме на іншому телеканалі ток-шоу, близьке за форматом програмі «Час. Підсумки дня», яку вона робила на 5-му каналі.

Як повідомляють джерела «Детектора медіа», ведуча вела переговори з каналом ZIK.

Водночас Тетяна Даниленко заявила, що її звільнення з 5-го каналу не пов’язане із цензурою.

«Хочу підкреслити, що моє звільнення в жодному разі не пов’язане із якимсь конфліктом, цензурою або тиском на мене. Не можна сказати, що щось нібито стало для мене "останньою краплею". У мене немає ніяких претензій ні до власника каналу, ні до Юрія Стеця, ні до Володимира Мжельського. Водночас, зрозуміло, що робота на президентському каналі накладає на журналіста певні зобов’язання. Але підкреслюю, це не пов’язане із цензурою чи тиском», - сказала Тетяна Даниленко.

За її словами,  на будь-якому каналі в Україні журналісти ведуть боротьбу за більшу свободу слова, тому вона не може якимсь чином виділяти з-поміж інших умови, в яких працюють співробітники 5-го каналу.

«Працюючи на президентському каналі так чи інакше журналіст починає асоціюватися із владою.  Я б не хотіла для себе такої асоціації із провладними силами», - зазначила Тетяна Даниленко.

Нагадаємо, 10 березня журналістка, ведуча Тетяна Даниленко повідомила, що йде з 5-го каналу, на якому пропрацювала 13 років.

«Сьогодні був останній з незліченних тисяч моїх ефірів на 5-у каналі. За 13 років тут я прожила власну еволюцію, 2 революції в Україні і навіть встигла отримати Гінеса - українського та світового. Обіймаю всіх тих, з ким пліч-о-пліч ми боролися за класні ефіри і просто проти всього поганого і за все хороше. Час рухатися», -  написала вона у своєму Facebook.

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY