detector.media
30.10.2002 11:57
Перша книжкова ятка для журналістівIMI
Відкрито спеціалізовану торговельну точку, де продається книжкова продукція для фахівців засобів масової інформації. Вона почала діяти в Києві.

Це перша такого роду книжкова ятка в Україні. На розкладі представлена література вітчизняних та зарубіжних авторів. Асортимент книг охоплює як навчально-теоретичну тематику, так і злободенні проблеми практичної діяльності журналістів. Особливий акцент у доборі специфічного товару зроблено на правових засадах функціонування ЗМІ в Україні.

Книги реалізуються як безпосередньо на місці, так і поштою. Ініціатори продажу фахової літератури запрошують усіх практиків ЗМІ та студентів завітати до них за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 46. Це неподалік від станції метро "Університет". Контактний телефон: (044) 234-4186.

IMI
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY