detector.media
09.01.2017 11:06
Відповідь США на кібератаки Росії не повинна обмежуватись кіберзаходами – міністр оборони
Відповідь США на кібератаки Росії не повинна обмежуватись кіберзаходами – міністр оборони
Міністр оборони США Ештон Картер назвав російські кібератаки на вибори в США агресивним актом проти демократії.

Про це він заявив в інтерв’ю NBC news, пише «Українська правда».

За словами Ештона Картера, санкції запроваджені адміністрацією Обами у відповідь на російські кібератаки «представляють собою початок, а не кінець, підлогу, а не стелю».

Він сказав, що подальші дії визначить новий Конгрес і нова адміністрація, проте не виключив військової відповіді.

«Я думаю, ми не повинні обмежувати себе кіберзаходами, коли агресія проти нас здійснюється кіберзаходами. Частково це вірно. Я не думаю, що це має бути військова, або чисто військова відповідь», - сказав він.

Раніше Ештон Картер зазначав, що 25 років США не вважали Росію противником. «Однак за Володимира Путіна Росія у багатьох відношеннях, я б сказав, в деяких дуже важливих відносинах поводиться як противник. Раніше цього не було», - підкреслив міністр.

Нагадаємо, 6 січня, була опублікована доповідь спецслужб США про російське втручання у вибори американського президента.  Як наголошується в документі, підконтрольні Кремлю ЗМІ і мережа так званих «тролів» в інтернеті сприяли російській кампанії щодо впливу на вибори президента США.

У доповіді підкреслюється, що дії Москви були спрямовані на допомогу обраному президенту США Дональду Трампу і дискредитацію його суперника від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

Значна частина доповіді спецслужб США про російське втручання у вибори американського президента присвячена телеканалу Russia Today і агентству Sputnik.

7 січня Дональд Трамп заявив, що після його вступу на посаду Росія більше поважатиме Сполучені Штати, ніж це є зараз. 

За кілька годин до публікації цих висловлювань обраний президент США вкотре звернувся до теми кібервтручання в американські вибори. «Розвідка чітко заявила, що немає жодних доказів того, що хакерство вплинуло на результати виборів. Машини для голосування не чіпали! Єдина причина зламу погано захищених (серверів – ред.) Демократичного національного комітету, що обговорюється, полягає в тому, що втрати демократів були настільки великі, що вони були повністю збентежені!», – стверджував Дональд Трамп.

Майбутній глава апарату Трампа Рейнс Прібес заявив, що обраний президент США приймає висновки американської розвідки про причетність Росії до кібератак, спрямованих на зрив президентських виборів, і кроки у відповідь на ці дії не виключені.

В минулому році директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер назвав основною загрозою національній безпеці США кібератаки.

У жовтні 2016 року США офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках. Міністерство внутрішньої безпеки та Управління національної розвідки США оприлюднили спільну заяву, в якій відомства офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках на сервери Демократичної партії країни.

Фото: inosmi.ru

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY