detector.media
01.09.2016 18:24
Слідство намагається отримати доступ до телефонних розмов у справі Павла Шеремета
Слідство намагається отримати доступ до телефонних розмов у справі Павла Шеремета
За повідомленням джерела в правоохоронних органах, Печерський райсуд Києва затягує розгляд клопотань щодо надання доступу до телефонних розмов у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це пише «Українська правда».

На розгляді у одного зі слідчих суддів суду з 8 серпня перебуває більше 20 клопотань про надання дозволу на тимчасові доступи до інформації, яка міститься в операторів мобільного зв'язку.

Ще одне клопотання (від 10 серпня) що стосується отримання дозволу на проведення обшуку. 

Поки правоохоронці не отримали дозволів суду.

Раніше стало відомо, що слідство перевіряє номери мобільних телефонів, з яких могли координувати організацію вбивства Павла Шеремета.

Після моніторингу телефонних дзвінків слідчих зацікавили три номери, які працювали в районі будинку, де жив журналіст Павло Шеремет, і парковки, де він ставив автомобіль. Номери були активними у цьому районі 19 липня, напередодні вибуху, від якого загинув журналіст. Їх, можливо, переставляли в різні мобільні телефони.

Також під час огляду місця вибуху під автомобілем була знайдена обгоріла сім-карта. Можливо, саме за допомогою дзвінка на мобільний телефон, який був прикріплений з вибухівкою до днища автомобіля, був здійснений вибух.

Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». 

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

Більше матеріалів по справі щодо вбивства Павла Шеремета читайте тут.

На фото - місце вибуху

Фото: УНІАН

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY