detector.media
18.08.2016 12:23
28 жовтня - VIII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів Практики про успішні кейси для онлайн медіа
28 жовтня на ВДНГ вКиєві пройде VIII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, де восьмий рік поспіль збираються перші особи українських онлайн-медіа

Коротко про Конгрес

Серед спікерів-2016

та купа інших талановитих та успішних представників меді

Про що Конгрес

Про загальні ринкові тренди : на Загальному потоці Конгреса

Про якісний контент та практичні моменти його створення : на потоці Контент

Про просування вашого медіа, SEO та SMO вашого інформаційного сайту/портала, про промоцію : на потоці Маркетинг

Про фінансову незалежність онлайн медіа, практичні методи монетизації, про діючі європейські та українські моделі монетизації : на потоці Монетизація інформаційних сайтів та міських порталів.

Всі спікери – визнані фахівці свого напрямку роботи в медіа. Тож послухати їх та поспілкуватися з ними під час кава-брейків, ланчу та after-party – це гарна нагода.

Для кого Конгрес

З детальною програмою ознайомимо вас додатково.

Деталі участі: https://mediacongress.org/участь/

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY