Про це повідомляє «Дзеркало тижня.Україна».
Резолюція була прийнята 25 липня, за неї проголосували представники 40 країн, проти висловилися Росія, В'єтнам, Зімбабве, Китай і Руанда. Ще шість країн - Алжир, Бангладеш, Буркіна-Фасо, Індія, Пакистан і Уганда - утрималися.
Раніше Комитету захисту журналістів неодноразово відмовляли в акредитації при ООН. У травні 2016 року Росія знову опинилася в групі країн, які заблокували надання базованому в Нью-Йорку Комітету захисту журналістів акредитації при ООН.
На засіданні 25 липня делегації Росії, Китаю і В'єтнаму заявили, що принципово виступають проти перегляду рішень щодо неурядових організацій в ЕКОСОР.
КЗЖ, головний офіс якого знаходиться в Нью-Йорку (США), неодноразово виступав з критикою влади Росії. 25 липня Комітет захисту журналістів опублікував заяву, в якій висловив стурбованість ситуацією в Туреччині, де влада видала ордер на арешт 42 журналістів, обвинувачених у причетності до спроби державного перевороту.
КЗЖ заснований в 1981 році, штаб-квартира в Нью-Йорку. Організація займається збором інформації про репресії і вбивства журналістів по всьому світу.
Нагадаємо, у червні Комітет із захисту журналістів (КЗЖ) закликав Україну скасувати санкції проти 17 російських журналістів. «Ми закликаємо Україну негайно скасувати рішення щодо обмежень для російських журналістів і не піддаватися спокусі цензури у боротьбі з пропагандою», – мовиться у заяві координатора програм КЗЖ у Європі і Центральній Азії Ніни Огнянової, опублікованій 2 червня на сайті CPJ.