detector.media
15.07.2016 20:07
Василиса Фролова йде з «Радио Вести»
Василиса Фролова йде з «Радио Вести»
Ведуча кількох програм на «Радио Вести» Василиса Фролова підтвердила «Детектору медіа», що звільняється з радіостанції «за згодою сторін».

За її словами, своє звільнення вона планувала давно, одна з підстав – зміна керівництва «Радио Вести».

Нагадаємо, у червні новим генеральним продюсером радіостанції «Радио Вести» був  призначений Віталій Докаленко, який раніше працював головним режисером Нового каналу, керував телеканалом «Тоніс», був президентом Національної телекомпанії України, генпродюсером телеканалу «Сіті», генеральним продюсером продакшна групи каналів «1+1». Він змінив на цій посаді Юлію Литвиненко.

«Якщо ви знаєте, на "Радио Вести" змінилось керівництво, у якого зовсім інше уявлення про програмну сітку радіостанції», - зазначила ведуча.

Вона не прокоментувала, чи будуть надалі виходити на «Радио Вести» її програми. Водночас висловила задоволенням тим, що отримала на радіостанції новий досвід, який буде у пригоді в її медійній кар’єрі.

Про свої нові плани Василиса Фролова пообіцяла повідомити у понеділок, 18 липня.

Нагадаємо, 22 червня стало відомо, що ведучий та колишній головний редактор «Радио Вести» Валерій Калниш звільняється з радіостанції. Про причини звільнення та нове місце роботи він не повідомив. В березні 2016 року пан Калниш залишив посаду головного редактора «Радио Вести», але продовжив вести свої ефіри на радіостанції. Головним редактором радіостанції «Радио Вести» Валерій Калниш став у серпні 2015 року.

4 липня посаду шеф-редактора «Радио Вести» зайняла Ірина Гаврилова. Її висловлювання про Майдан, учасників АТО, ЛГБТ-спільноті, співпраця з сепаратистськими сайтами стало приводом для обговорення цього призначення в некотрих ЗМІ і журналістському співтоваристві. Колектив «Радио Вести» зажадав звільнення Ірини Гаврилової. Зі зверненням до СБУ з приводу постів в соцмережі Ірини Гаврилової виступив депутат Борислав Береза. На запит «Детектора медіа» керівництво «Радіо Вести» повідомило, що припиняє співпрацю з Іриною Гавриловою.

На фото – Василиса Фролова із співведучим Дмитром Терешковим

Фото: «Радио Вести»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY