detector.media
15.07.2016 15:43
Правоохоронці перешкоджали журналістам потрапити до залу суду над заступником голови «Нафтогазу-Україна»
Правоохоронці перешкоджали журналістам потрапити до залу суду над заступником голови «Нафтогазу-Україна»
Адвокати першого заступника голови НАК «Нафтогаз-України» Сергія Переломи просили суддів Солом'янського райсуду Києва заборонити журналістам бути присутніми на судовому засіданні з обрання йому запобіжного заходу. Перед засіданням суду правоохоронці намагалися не впустити до зали представників ЗМІ.

Про це повідомляє «Українська правда».

Адвокати шантажував суддю розголошенням у присутності преси інформації, яка «може погано вплинути» на нього.

«Ми будемо зараз вам оголошувати відвід, аргументація нашого відводу може погано вплинути на вас, щоб не розголошувати деякі дані, просимо заборонити аудіо і відео фіксацію», - цитує видання  Єгора Черезова.

Суддя Анатолій Макуха відхилив це клопотання.  

Після цього захист Сергія Переломи оголосив відвід судді. Захист мотивував це тим, що суддя перебуває під слідством у двох кримінальних провадженнях, одне з яких розслідує НАБУ. За словами адвокатів, у Верховній Раді знаходиться подання про його звільнення через порушення присяги.

Як наголошує видання, перед засіданням суду правоохоронці намагалися не впустити пресу, а замість того впустили кількох людей у формі.

Як відомо, 14 липня керівник САП Назар Холодницький повідомив, що у справі про розтрату коштів «Одеського припортового заводу» затримано голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому й першого заступника цього підприємства Миколу Щурікова. Кілька депутатів заявили, що готові взяти топ-чиновників на поруки.

Нагадаємо, адвокат колишнього заступника міського голови Полтави Дмитра Трихни вимагав суддю Жовтневого районного перевірити полтавських журналістів, що начебто зловживають своїми правами у висвітленні скандальної справи, у якій суддя Лариса Гольник звинувачує мера Полтави Олександра Мамая та його екс-заступника Дмитра Трихну у пропозиції хабара.

На фото - Сергій Перелома у суді

Фото: «Українська правда»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY