detector.media
02.06.2016 12:54
Комітет свободи слова підтримав проект про проведення фотовідеозйомки в під час судового засідання
Комітет свободи слова підтримав проект про проведення фотовідеозйомки в під час судового засідання
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на засіданні 1 червня підтримав проект закону № 3267 «Про внесення змін до статті 6 Цивільного процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність до Конституції України та узгодження із Законом України "Про забезпечення права на справедливий суд")».

Законопроект №3267 пропонує викласти ст. 6 в наступній редакції:

«8. Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання та здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав».

Члени Комітету свободи слова запропонували Комітету з питань правової політики та правосуддя рекомендувати Верховній Раді законопроект №3267 прийняти за основу.

Водночас Комітет свободи слова відправив на доопрацювання низку законопроектів, при підготовці яких не він є основним. Зокрема не знайшли підтримки у депутатів проекти: № 4663 про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов'язань; №4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» та альтернативний № 4608-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування».

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY