detector.media
30.05.2016 15:23
Журналіст заявляє, що поліція заважала знімати ДТП за участі голови Верховинської райради – правоохоронці спростовують
Журналіст заявляє, що поліція заважала знімати ДТП за участі голови Верховинської райради – правоохоронці спростовують
Журналіст газети «Дорожній контроль» Віталій Мацьоцький заявляє, що поліціянти не давали йому зафіксувати на відео ДТП за участю службової машини голови Верховинського райради Івана Шкіндюка, що трапилося 25 травня у смт Верховина (Івано-Франківська область), і застосували проти нього силу.

Про це йдеться у сюжеті каналу «Інтер».

Телеканал повідомляє, що ввечері 25 травня відбулося ДТП за участі голови райради Івана Шкіндюка, який на повороті начебто не впорався з керуванням: авто,  протаранивши відбійник, злетіло з дороги.

Місцевий журналіст Віталій Мацьоцькій через кілька хвилин прибув на місці аварії. Він розповів, що побачив поліціянтів, які збирали уламки автомобіля. Потерпілого забрала швидка, розбиту машину - евакуатор.

«Як тільки ми приїхали в райвідділ, ми побачили, що дають команду евакуатора швидко виїжджати і намагаються закрити один з гаражів біля райвідділу. Ми підбігли туди. Нас майор запустив, щоб зняти автомобіль, але буквально через пару секунд нас почали звідти виштовхувати», - розповів журналіст Віталій Мацьоцькій.

Як це було, журналіст встиг зняти на мобільний.

Віталій Мацьоцький переконаний, що місцеві правоохоронці намагалися приховати, що голова райради Іван Шкіндюк в неробочий час їхав на службовій машині.

Натомість у поліції запевняють, нічого приховувати не збираються. Знімальній групі каналу «Інтер» дозволили зняти розбитий автомобіль. «За даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Взято аналізи проби крові на встановлення факту вживання або невживання алкогольних напоїв. В даний час ще результату немає», - сказав начальник Верховинського відділення поліції Богдан Сокіл.

Віталій Мацьоцькій з свого боку готує заяву до Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області про перешкоджання журналістській діяльності.

Нагадаємо, 28 березня працівники НПП «Гуцульщина» спробували завадити журналістам ТСН каналу «1+1» зняти сюжет про незаконну вирубку лісу на території природного парку в Косівському районі (Івано-Франківська область). За фактом нападу на знімальну групу ТСН каналу «1+1» на території природного парку в Косівському районі (Івано-Франківська область) відкрито кримінальне провадження.

Фото: скрін відео каналу «Інтер»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY