detector.media
08.02.2016 10:16
Для забезпечення українського мовлення на Луганщині буде встановлено нову телевежу - Попова
Для забезпечення українського мовлення на Луганщині буде встановлено нову телевежу - Попова
Заступниця міністра інформаційної політики України Тетяна Попова повідомила, що у Луганській області буде встановлено нову 135-ти метрову телевежу для забезпечення мовлення українських телерадіоканалів на тимчасово окуповану частину Луганщини.

Про це вона розказала під час прес-конференції і Луганській обласній військо-цивільній адміністрації (ОВЦА), повідомляє сайт ОВЦА.

Тетяна Попова зазначила, що телевежа, яка була надана в безкоштовне користування зарубіжними партнерами, приблизно через місяць прибуде на територію України. «Я не можу поки що точно вказати вам місто, де буде встановлено телевежу, бо ми ще не визначились з місцем встановлення», – сказала заступниця міністра.

Встановлення вежі, за її словами, буде коштувати кілька сотень тисяч гривень. Займатися цим буде підрядник, визначений місцевою владою.
Тетяна Попова також зазначила, що, нажаль, центральні українські телеканали не зацікавленні у мовленні на окупованих територіїх Донбасу.

«Ми вважаємо, що нам потрібно робити нові якісні канали і комунікувати їх на окуповану територію. Тут ми тільки на початку великого шляху», - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи можна охопити українським мовленням всі тимчасово окуповані території Донбасу заступниця міністра заявила, що це можливо зробити лише у середньохвильовому радіодіапазоні за допомогою потужного передавача. Великі агломерації, такі як Донецьк й Луганськ, можливо, за її словами, покрити українським телерадіомовлення з побудованих біля цих міст високих телевеж.

Нагадаємо, у січні радник міністра інформаційної політики (МІП) з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець повідомив, що три телевежі для відновлення українського мовлення на Донбасі заплановано побудувати до кінця поточного року.

 

«Детектор медіа»

Фото - «Укрінформ»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY