detector.media
02.10.2015 09:46
«Українська продакшн студія» знімає детектив «Громадянин Ніхто»
«Українська продакшн студія» знімає детектив «Громадянин Ніхто»

До листопада ТОВ «Українська продакшн студія» («УПС») продовжуватиме у Києві зйомки 20-серійного детективу «Громадянин Ніхто», який, за інформацією ЗМІ, знімається на замовлення телеканалу «Россия 1». Про це повідомляє низка ЗМІ, зокрема видання «Вести».

 

За сюжетом головний герой-оперативник через поранення провів 20 років у комі. Через роки, проведені на лікарняному ліжку його все дивує в сьогоденні, допомагає йому адаптуватися його друг. Головні ролі у серіалі виконують російські зірки Іван Оганесян («Нюхач») і Антон Макарський («Бідна Настя»).

 

Продюсер детективу «Громадянин Ніхто» повідомила, що серіал виробляється власним коштом «УПС»: «Серіал знімається українською студією, але не за замовленням якогось телеканалу. Спочатку ми робимо готовий продукт, а вже потім пропонуємо його телевізійникам».

 

Як повідомляє «Еспресо. TV» серіал «Громадянин Ніхто» знімається на замовлення телеканалу «Россия 1».

 

Нагадаємо, у листопаді 2012 року на телеканалі «Інтер» стартував кримінальний серіал «Одеса-мама» виробництва ТОВ «Українська продакшн студія».

 

«Детектор медіа»

Фото -  «Вести»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY