detector.media
13.03.2015 15:48
Відкриється фестиваль Docudays UA показом британського фільму про «ДНР»
Відкриється фестиваль Docudays UA показом британського фільму про «ДНР»

ХІІ Міжнародний фестиваль Docudays UA відкриється показом стрічки «ДНР, або химерна історія країни-саморобки» британського режисера Ентоні Баттса. Про це повідомляють організатори кінопоказу.

 

За сюжетом, «це неприкрашена відсторонена оповідь про те, як постала Донецька народна республіка, знята з неймовірним наближенням усередині будівлі Донецької державної адміністрації за шість тижнів, із квітня до травня, стежить за долями групки революціонерів, від нижчих міліційних чинів до урядовців».

 

При цьому автор фільму зафіксував «подекуди химерний, спостережливий погляд на динаміку «народження країни» і причин, з яких люди приєднувалися до повстанців. Персонажі фільму не вписуються у стереотипи, які їм приписують російські, українські та закордонні ЗМІ». 

 

Демонструватиметься картина Ентоні Баттса 20 березня.

 

Нагадаємо, Цьогорічні покази Docudays UA об'єднані темою «Пропаганда». Фестиваль триватиме з 20 до 27 березня у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), у кінотеатрах «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) та «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19).

 

Docudays UA - єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, що проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю. Покази тривають від жовтня до грудня.

 

Організаторами Docudays UA є  Українська Гельсінська спілка з прав людини, Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь»,  Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я і Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY