detector.media
18.02.2015 11:30
Канали «Україна» і «Футбол 2» покажуть матч Ліги Європи «Генгам» – «Динамо»
Канали «Україна» і «Футбол 2» покажуть матч Ліги Європи «Генгам» – «Динамо»

У четвер, 19 лютого, телеканали «Україна» і «Футбол 2» покажуть перший поєдинок київського «Динамо» в плей-офф Ліги Європи - проти команди з Франції «Генгам».

 

Вже на цьому тижні відновлюються матчі Ліги Європи сезону 2014/2015. Боротьбу за перемогу в турнірі продовжують 32 клуби, серед яких дві українські команди - «Динамо» і «Дніпро».

 

Перший поєдинок в плей-офф Ліги Європи кияни зіграють на виїзді проти французької команди «Генгам». Трансляція матчу відбудеться на телеканалах «Україна» і «Футбол 2» у четвер, 19 лютого. Початок трансляції - о 21:55, коментатор зустрічі - Віктор Вацко.

 

Також на цьому тижні в ефір повертається програма «Великий футбол». Побачити експертний розбір гри «Генгам» - «Динамо», а також інших матчів Ліги Європи глядачі зможуть вже цієї неділі, 22 лютого, на телеканалі «Україна». Початок - о 23:15.


Дивіться матчі Ліги Європи УЄФА разом з каналами «Україна», «Футбол 1»/«Футбол 2»!

 

Прес-служба каналу «Україна»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY