В «Українському медіа холдингу» заявляють, що 13 лютого в ряді інтернет-ЗМІ з'явилася недостовірна інформація про нібито переговорах представників «Українського медіа холдингу» з міністерством зв'язку самопроголошеної Донецької народної республіки, повідомляє прес-служба UMH Group.
Згідно з цими повідомленнями, предметом «переговорів» було відновлення телевізійного мовлення УМХ в зоні проведення антитерористичної операції в обмін на скасування інформаційних блоків.
«Подібна інформація абсурдна, оскільки в портфелі «Української медіа групи» є тільки один телепроект - кулінарно-розважальний канал «Меню-ТВ», в якому відсутні будь-які інформаційні блоки, - йдеться в повідомленні UMH Group. - Також слід підкреслити, що у зв'язку з надзвичайними подіями в Донецькій і Луганській областях, на сьогоднішній день УМХ не контролює ефірне радіомовлення на належних йому частотах в зоні проведення АТО».
«Український медіа холдинг» офіційно заявляє, що не розглядав і не розглядає можливості відновлення мовлення на цих територіях шляхом переговорів з представниками самопроголошених республік ДНР і ЛНР, і тим більше не уповноважував когось на проведення подібного роду переговорів.
Нагадаємо, 13 лютого інтернет-видання «Остров» поширило заяву заступник міністра зв'язку терористичної організації «ДНР» Олександра Рижкова про те, що він провів переговори з представниками УМХ, який належить біглому олігарху Сергію Курченко, щодо відновлення мовлення на підконтрольних терористам територіях Донецької області.
За даними «Острова», пан Рижков зазначив, що представники «Українського медіа холдингу» вели переговори про своє мовлення на непідконтрольній українській владі території, пропонуючи «особливі умови»: «Мені доводилося спілкуватися з представниками "Українського медіа холдингу", коли вони зрозуміли, що ми володіємо ситуацією тут на телевізійному ринку, що ми включаємо або вимикаємо радіостанції і телеканали. Вони пішли нам назустріч, коли ми попросили прибрати інформаційні блоки. Крім того, вони також пропонували прибрати і українську музику.
Нагадаємо, заборона на мовлення українських телеканалів і радіостанцій в так званій «ДНР» діє з квітня 2014 року.
«Детектор медіа»