У четвер18 січня о 19:00 в рамках показів клубу документального кіно Close Up у київському Будинку кіно демонструватиметься стрічка Мікеланджело Фраммартіно «Чотири рази» (2010).
Мова у стрічці йде про італійського пастуха кіз. Він тяжко хворий, однак вважає, що знайшов спосіб для зцілення. Головними героями майже безсловесної стрічки-притчі виступають пастух, коза, дерево та вугілля.
Стрічку знято у Калабрії - у цьому регіоні Італії колись мешкав Піфагор. Сам режисер називає цю стрічку історією подорожі однієї душі.
Мікеланджело Фраммартіно за освітою архітектор. Спеціалізувався на відеоінсталяціях. Дебютний фільм - «Дар» (Il dono) - вийшов у 2003-му році. Він також майже бесловесний. У стрічці мова йде про вимираюче місто Каулонію. Картина справила враження на італійських кінокритиків.
Стрічка «Чотири рази» мала успіх на фестивалях, зокрема, в Каннах.
Як писала «Детектор медіа», засновниця клубу Close Up - кінооператор і продюсер Світлана Зінов'єва. Його мета - вивчати інструментарій документалістів світового кіно. Стрічки представляють у Синьому залі Будинку кіно з періодичністю тричі на місяць. Вхід на покази вільний.
Завдяци цим показам глядачі вже мали можливість переглянути на великому екрані такі відомі фільми, як «Хроніка одного літа» Жана Руша (1960), «Сицилія!» Жана-Марі Штрауб та Даніель Юйє (1998) та «Даніель Юйє. Жан Марі Штрауб: куди поділась ваша посмішка?» Педро Кошти та інші.
Слідкувати за показами можна тут.
«Детектор медіа»