detector.media
02.12.2014 21:11
Як депутати-медійники голосували за призначення міністра інформаційної політики (СПИСОК)
Як депутати-медійники голосували за призначення міністра інформаційної політики (СПИСОК)

2 грудня Верховна Рада 288 голосами призначила «пакетом» новий склад Кабінету Міністрів України і, зокрема, призначила народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Юрія Стеця на посаду міністра інформаційної політики (такого міністерства дотепер не існувало).

 

Наміри влади створити міністерство інформаційної політики викликали гостро критичну реакцію медійників і журналістів.

 

«Детектор медіа» проаналізувала, як голосували депутати-медійники за новий Кабмін і міністра інформаційної політики.

 

«Блок Петра Порошенка»:

 

За - Вадим Денисенко, Євген Рибчинський, Олена Матузко, Володимир Ар'єв, Ірина Геращенко, Юрій Стець, Микола Томенко, Костянтин Усов, Ірина Фріз, Віталій Чепінога.

 

Утрималися - Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Ольга Червакова, Дмитро Добродомов.

 

Проти - Мустафа Найєм.

 

«Уряд дуже потрібен країні, але також потрібно, щоб депутати, як сказав Єгор Соболев, працювали, як люди. Я утрималась, бо регламент вимагає поставити на голосування пропозиції, які лунали в залі. Їх було дві. Голосувати кожного міністра окремо і винести за дужки обговорення створення Мінінформації», - пояснила у Facebook Ольга Червакова.

 

«Утримався при голосуванні за уряд. Весь позитив нових облич не може перекрити факт створення Міністерства інформаційної політики. І треба порадитися, як з цим жити далі», - написав у Facebook Сергій Лещенко.

 

«Я очень хочу, чтобы у нашего правительства получилось. За отдельных министров я готов был голосовать двумя руками, многие вселяют надежду, некоторым хочется верить. Но я не готов брать на себя ответственность за всех, кто оказался в этом Кабинете министров. Жду и буду помогать и поддерживать лучшие начинания правительства», - повідомив у Facebook Мустафа Найєм.

 

«Народний фронт»:

 

За - Микола Княжицький, Тетяна Чорновол, Сергій Висоцький, Антон Геращенко.

 

Не голосували - Дмитро Тимчук, Вікторія Сюмар.

 

«Не голосувала. Прикро, бо ймовірно це найкращий склад уряду. Прикро, бо там справді є реформатори. Не голосувала через мінінформаціі. Не можна все життя боротися за свободу слова і правду, і створювати міністерства пропаганди. Закони 16 січня зробили кінець режиму Януковича незворотнім. Замість висновків маємо мінінформ. Схоже на діагноз», - пояснила у Facebook Вікторія Сюмар.

 

«Опозиційний блок»:

 

Не голосували - Сергій Льовочкін, Вадим Рабінович.

 

«Самопоміч»:

 

За - Ганна Гопко, Ігор Діденко.

 

Утримався - Єгор Соболєв.

 

«В нашій Раді йде боротьба між світом Януковича і світом євромайданівців. Це нормально делегувати до уряду не слуг політичних бонз, а професійних менеджерів-експертів у своїх галузях. Це нормально розпитувати їх про те, як саме вони збираються досягати поставлених цілей. Це нормально ставити під сумнів сенс збереження в уряді міністрів, які вже провалили свої завдання. Ненормально "парєшать" все під килимом, отримати свої "пасадки" і голосувати за помахом "дирижера". "Самопоміч" пропонує творити нормальну європейську владу», - написав у Facebook Єгор Соболєв.

 

«Воля народу»:

 

Не голосував - Андрій Деркач.

 

«Батьківщина»:

 

За - Олександр Абдуллін.

 

Утримався - Ігор Луценко.

 

«Економічний розвиток»:

 

Не голосував - Ігор Шкіря

 

Позафракційні:

 

Утримався - Борислав Береза.

 

Відсутній - Євген Мураєв.

 

«Детектор медіа»

Фото Сергія Лещенка

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY