На «1+1» еще один новорожденный

На «1+1» еще один новорожденный

21 Жовтня 2015
1468
21 Жовтня 2015
17:19

На «1+1» еще один новорожденный

1468
Вчера, как вы помните, у Александра Ткаченко родился сын Даня. А сегодня я узнала, что вчерашний день для «1+1 медиа» был особо продуктивным по части пополнения. Продюсер Владислав Матяш в этот день тоже стал отцом. У него родилась дочка. Этой радост
На «1+1» еще один новорожденный
На «1+1» еще один новорожденный

Вчера, как вы помните, у Александра Ткаченко родился сын Даня. А сегодня я узнала, что вчерашний день для «1+1 медиа» был особо продуктивным по части пополнения – продюсер Владислав Матяш тоже стал отцом, но не мальчика, а прелестной девочки. Этой радостной новостью он поделился на страничке в «Фейсбуке»:

«Сегодня мы стали еще счастливее. Матяш, Алтухова, маленькая Матяш», – написал Владислав.

Поздравляем!

Дуся

Фото: facebook.com

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1468
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду