12:05
П'ятниця, 19 Березня 2021

«Коментарі» шукають у Раду кореспондентку-модель та кореспондента «спортивної зовнішності»

6 972
До вакансії видання просить поставитися як до кастингу до модельного агентства. За орієнтир медіа обрало собі Fox News.
«Коментарі» шукають у Раду кореспондентку-модель та кореспондента «спортивної зовнішності»
«Коментарі» шукають у Раду кореспондентку-модель та кореспондента «спортивної зовнішності»

Портал «Коментарі» (comments.ua) 10 березня відкрив дві вакансії парламентських кореспондентів. Видання шукає дівчину «модельної зовнішності», з «овальним типом обличчя, вираженими скулами та особливим акцент на очі і груди», а також – хлопця-стилягу «пропорційно складеного та спортивної зовнішності». Цю вакансію портал розмістив на Work.ua.

«Хотілося б знайти людину, а точніше ми шукаємо двох (хлопця і дівчину). Хлопець. Близько 30 років (оптимально 27-32). Стиляга. Зріст від 178 до 185 см. Пропорційно складений, спортивної зовнішності. Дівчина. 23-27 років. Зріст від 168 до 175 см. Модельної зовнішності. Овальний тип обличчя, виражені скули. Особливий акцент на очі і груди. Ну і всі атрибути – манікюр, макіяж, зачіска», – йдеться в описі вакансії.

«Коментарі» рекомендують відсилати резюме разом з фотографіями та просять поставитися до вакансії як до кастингу до модельного агентства.

Видання має вимоги не лише до зовнішності кандидатів, а саме: він/ вона повинні мати досвід роботи в кадрі від двох років, вищу освіту, грамотну усну й письмову мову (російська та українська), ерудованість, впевнено володіти офісними й графічними пакетами, активно використовувати соцмережі.

«Ми йдемо по шляху візуальної журналістики і шукаємо фотогенічних людей, які легко, вільно і розкуто поводяться перед камерою, що не тушуються перед "великими дядьками" і можуть питаннями загнати в ступор будь-якого чиновника. Відмінний приклад – Fox News», – сказали у виданні.

Водночас у ЗМІ зазначили, що їм не підходять «зануди, песимісти, плаксії, мазохісти (які люблять, щоб їх штовхали з кожного приводу), "овочі" і "планктон", "роботи" (яким весь час треба говорити, що і як робити)».

«Коментарі» пропонують оплату від 10 до 20 тисяч гривень.Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6972
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду