Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься «Дім» / «Дом»

Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься «Дім» / «Дом»

27 Лютого 2020
8666
27 Лютого 2020
16:27

Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься «Дім» / «Дом»

8666
Новостворений телеканал для тимчасово окупованих територій розпочне мовлення 1 або 2 березня 2020 року.
Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься «Дім» / «Дом»
Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься «Дім» / «Дом»

Про це «Детектору медіа» повідомили три різних джерела, наближених до Міністерства культури, молоді та спорту і команди, яка займається створенням каналу.

За словами джерел, дизайн лого нового каналу є таким, що назву можна прочитати двома різними способами - як «Дім» і як «Дом». 

Кажуть, що назву нового каналу затверджував президент Зеленський. 

Презентацію каналу проведуть в понеділок, 2 березня, о 15:00. 

Нагадаємо, 12 січня телеканал іномовлення України UATV припинив мовлення в прямому ефірі. Планувалося, що 15 лютого замість UATV має розпочати мовлення новий державний розважально-інформаційний канал для тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами та показуватиме розважальний контент виробництва українських медіагруп і власні новини. Пізніше міністр Володимир Бородянський повідомив, що новий канал розпочне мовлення 1 березня 2020 року.

Обов’язки директора нового каналу виконувала Юлія Островська. 3 січня керівником інформаційного мовлення нового каналу призначили Олену Трибушну, колишню головну редакторку 24-го каналу.

22 січня 2020 року Олена Трибушна відмовилася від керівництва інформаційним мовленням державного телеканалу для тимчасово окупованих територій. Причиною виходу з проєкту мовлення на окуповані території вона назвала різне бачення процесу реалізації проєкту з його іншими новими керівниками.

Згодом вона розповіла, що на канал для тимчасово окупованих територій прийшли люди з каналу «112 Україна».

19 лютого колишня журналістка UATV Анастасія Федченко повідомила, що консультації із журналістами нового телеканалу для тимчасово окупованих територій проводять ведучі політичного ток-шоу «Пульс» (телеканал «112 Україна») Володимир Полуєв і Анна Степанець.

За словами міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського, до 19 лютого він не знав про присутність ведучих «112 Україна» на новому каналі для тимчасово окупованих територій. Або знав, але це його не стурбувало.

19 лютого міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника державного телеканалу для тимчасово окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

Президент України Володимир Зеленський ще напередодні президентських виборів говорив про необхідність «зробити потужний російськомовний канал та розпочати серйозну інформаційну війну». Про створення українського каналу, «який би мовив для всього російськомовного світу», згодом говорив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко. Володимир Бородянський сказав, що доцільність запуску російськомовного каналу треба зважити.

Ідея запуску державного російськомовного каналу викликала бурхливу реакцію представників медіаспільноти. Детальніше читайте туттут і тут.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8666
Читайте також
02.03.2020 17:20
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
4 951
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Серёга
1377 дн. тому
Я уже 2 раза искал. Он будет в цифровом формате?
Серёга
1377 дн. тому
Дайте тах-характеристики канала. Я поржать хочу с укр-дураков.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду