11:22
Четвер, 7 Листопада 2019

Вікторія Булітко обурилася тим, як викривляють її розповіді в щоденниках «Танців з зірками»

2 261
Актриса «Дизель Шоу» розповіла, як її слова вирізали з контексту заради рейтингів
Вікторія Булітко обурилася тим, як викривляють її розповіді в щоденниках «Танців з зірками»
Вікторія Булітко обурилася тим, як викривляють її розповіді в щоденниках «Танців з зірками»

Актриса «Дизель Шоу» Вікторія Булітко, яка наразі є учасницею проєкту телеканалу «1+1» «Танці з зірками», розповіла про те, що минулого ефіру її слова в «щоденнику» шоу вирізали перекривили за допомогою монтажу. Через це зміст сказаного нею вийшов протилежним до того, що вона насправді говорила. Відео із зізнаннями актриси опублікували на офіційній сторінці «Дизель Шоу» у Фейсбуці.

«Коли мене запитали, як «Дизелі» ставляться до моїх танців, я розповіла дуже багато про те, як вони мене підтримують, як вони шлють есемески, як вони про це розповідають, як вони роблять ці сторіз, відосики записують, надсилають людям, несуть весь цей позитив та підтримку... – зізналася Вікторія Булітко. – І я сказала лише одну фразу про те, що, так, була одна людина, яка сказала: «Воу, досить вже цим займатися, ми на тебе чекаємо в «Дизель Шоу». Але чому взяли тільки цю фразу? Тобто, не розповіли про те, як «Дизелі» реально мене підтримують, а взяли тільки єдину фразу... Мені було дуже неприємно, як вони так нарізали, додали фотографію – нашу, сімейну, яка з кольорової стала чорно-білою і тріснула! Я розповідала про те, як вони мене підтримують, а ви перевернули це в те, що в мене з ними якісь конфлікти! Чи в них зі мною. Але ж такого немає!».

Актриса зазначила, що це її дуже засмутило. І, напевно, засмутило й її колег. І назвала це «перевертанням інформації».

«Я тепер не знаю, що розповідати в «щоденниках», якщо вирізається те, що вам комфортно задля того, щоб створити якийсь «бруд» про мою Дизель-сім’ю, – обурилася артистка. – Я розумію, що ви женетеся за рейтингами. І я розумію, що «Дизель Шоу» переганяє ваші рейтинги. Але ж це некрасиво і нечесно».

В підписі до відео із зізнаннями Вікторії Булітко на сторінці «Дизель Шоу» від імені команди проєкту зазначається, що нікому не вдасться посварити актрису з шоу. І що вони завжди підтримуватимуть Вікторію.

Те, як саме прозвучала розповідь про ставлення колег до участі в «Танцях з зірками» Вікторії Булітко в її «щоденнику» в 11 ефірі, можна почути за таймкодом (2:19):

Фото: скріншот відео

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2261
Переглядів
Коментарі
Василь
05:46 / 09 Листопада 2019
Дякую за таймкодм :)
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду