«Яку картинку ми створили для португальских ЗМІ?» – як українські медійники раділи перемозі української збірної

15 Жовтня 2019
1731
11:23

1731
В мережі жартували про «відміну пенальті через суд», про рекламу, в якій до цього знявся тренер Андрій Шевченко, та раділи виходу збірної на Євро-2020

Вчора, 14 жовтня, на НСК «Олімпійський» в Києві відбувся матч збірною України проти збірної Португалії в рамках відбору Євро-2020.

Збірна України, тренером якої наразі є Андрій Шевченко, активно розпочала гру і забила гол у ворота португальців на шостій хвилині матчу.  На 27 хвилині рахунок подвоїв Андрій Ярмоленко.

На 71 хвилині суддя призначив пенальті за гру рукою Степаненка в штрафному майданчику та показав хавбеку Шахтаря червону картку. Після пенальті Роналду в ворота української збірної рахунок став 2:1, й таким і залишився до кінця гри. Україна здобула історичну перемогу та достроково вийшла в фінальний турнір Чемпіонату Європи 2020 року.

Українські медійники, звичайно, стежили за розвитком подій та активно обговорювали все в мережі.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.