17:43
Четвер, 7 Березня 2019

«Детектор медіа» запускає влог про фейки та маніпуляції «Ньюспалм»

«Надривно про ганебне» від Юрка Космини.
«Детектор медіа» запускає влог про фейки та маніпуляції «Ньюспалм»
«Детектор медіа» запускає влог про фейки та маніпуляції «Ньюспалм»

«Детектор медіа» запускає антирейтинг фейків, маніпуляцій, ганьби, зради, медіалаж та фейспалмів із життя українських засобів масової інформації. Слоган відеоблогу «Ньюспалм» – «Надривно про ганебне». Глядачі YouTube могли бачити пілот цього шоу під назвою «КуМедія».

Щотижня соромно за ЗМІ буде нашому ведучому Юркові Космині. Юрко – резидент «Ч/Б шоу», сценарист та поет-сатирик. З ним наша команда вже працювала у 2014-му році у популярному медіатаблоїді «Дуся».

У першому випуску «Ньюспалму» глядачам буде смішно і соромно через сина екс-заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського, котрий зняв пародію на розслідування програми «Наші гроші». На тих, хто цікавиться виборами президента, чекає справжня сенсація від Володимира Зеленського. А ведучий Прямого каналу Матвій Ганапольский здивує непереборним інтересом до каналу «1+1»...

Випуски «Ньюспалму» публікуватимуться щотижня на однойменному YouTube-каналі. Влог створено завдяки підтримці американського народу, наданій через проект USAID, що виконується міжнародною організацією «Інтерньюз».

Підписуйтеся на канал «Ньюспалму» на YouTube.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
532
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop