16:25
Вівторок, 15 Січня 2019

З «Газети по-українськи» звільняється головред – джерела

За повідомленням двох джерел «Детектора медіа», головний редактор «Газети по-українськи», журналу «Країна» та інтернет-видання Gazeta.ua (ТОВ «Видавнича група "Нова інформація"») Володимир Рубан звільняється з видання. У редакції не коментують це питання.
З «Газети по-українськи» звільняється головред – джерела
З «Газети по-українськи» звільняється головред – джерела

Про звільнення Володимира Рубана 15 січня оголосили на редакційнй нараді, повідомило джерело «Детектора медіа» в редакції. За словами джерела, самого пана Рубана на нараді не було, а про зміни оголосила інша людина.

Раніше про звільнення пана Рубана «Детектору медіа» анонімно повідомили на електронну пошту. Людина, яка назвалася співробітником Gazeta.ua, повідомила, що Володимир Рубан звільнився нібито «через конфлікт із власником» і що «наразі видання не має головного редактора».

Ще один співробітник редакції, якому зателефонував «Детектор медіа», сказав, що Володимир Рубан поки що не звільняється. Наш співрозмовник не захотів надавати більше інформації та сказав, що краще, щоб це питання коментувало керівництво.

«Детектор медіа» зателефонував до редакції видання, щоб отримати підтвердження чи спростування цієї інформації. Жінка, яка відповіла на дзвінок, сказала, що не знає, чи звільнятиметься пан Рубан. «Детектор медіа» попросив з'єднати із заступницею головного редактора Іриною Буланенко, однак після паузи співрозмовниця не з'єднала з нею, а повідомила, що видання не коментуватиме інформацію щодо звільнення пана Рубана, і додала, що він у відпустці.

Троє заступників головного редактора «Газети по-українськи» не відповіли на запитання «Детектора медіа» у Фейсбук-месенджері.

Володимир Рубан не відповідає ні на дзвінки, ні на sms, ні на лист «Детектора медіа».

В останньому номері «Газети по-українськи», який вийшов 15 січня, у вихідних даних головним редактором зазначений Володимир Рубан.

Власником ТОВ «Видавнича група "Нова інформація"», яке видає «Газету по-українськи», журналу «Країна» і сайт Gazeta.ua, є Роман Вавриш – штатний помічник-консультант народного депутата Івана Васюника («Народний фронт»). Зв'язатися з паном Вавришем «Детектору медіа» також не вдалося.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
683
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop