13:25
Субота, 1 Вересня 2018

Гордон назвав «112 Україна» каналом Медведчука та висловив своє негативне ставлення до політика (ВІДЕО)

Ведучі в студії «112 Україна» не заперечили, що канал належить Медведчуку.
Гордон назвав «112 Україна» каналом Медведчука та висловив своє негативне ставлення до політика (ВІДЕО)
Гордон назвав «112 Україна» каналом Медведчука та висловив своє негативне ставлення до політика (ВІДЕО)

Журналіст Дмитро Гордон у прямому ефірі каналу «112 Україна» в програмі «Вечірній прайм» розповів про своє ставлення до політика Віктора Медведчука, якого назвав власником цього каналу.  

«Нещодавно я дізнався, що хазяїном каналу "112 Україна" став Віктор Медведчук, а до цього, мені кажуть, був чи Захарченко, чи Курченко», – розповів Дмитро Гордон.

Гордон сказав, що ототожнює прізвище Медведчука с «русским миром» і вважає його представником Путіна в Україні. «Для мене політична діяльність і погляди цієї людини неприйнятні. Це не проукраїнські, а проросійські погляди. І я говорю про це відкрито на каналі Віктора Медведчука, розуміючи, що завтра мене можуть сюди більше не запросити», – сказав він.

Також він озвучив свої враження від нещодавнього інтерв’ю Павла Кужеєва з Віктором Медведчуком на каналі «112 Україна», назвавши роботу ведучого «достойною звання героя України», а саме інтерв’ю гнітючим.

«Я обурений позицією Віктора Медведчука, вважаю, що він дуже поспішив, вийшовши на інтерв’ю з Павлом Кужеєвим. Йому не треба виходити на такі публічні інтерв’ю. Він дуже помилився, коли ввійшов до партії "За життя" Вадима Рабиновича, і тепер всім зрозуміло, що Рабинович – проект Медведчука» - додав він.

Після чого запросив Медведчука на інтерв’ю і пообіцяв, що воно буде для політика некомфортним.

Нагадаємо, у червні 2018 року на каналі «112 Україна» змінився головний продюсер і українські медіа-експерти відтоді помітили зміщення акцентів у редакційній політиці, зокрема різке збільшення цитування українського політика, наближеного до Кремля, Віктора Медведчука.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4252
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop