18:12
П'ятниця, 23 Березня 2018

В мережі скаржаться СБУ на актрису серіалу «Сувенір з Одеси», на «1+1» натякають на «полювання на відьом»

Користувачі згадали, як Ольга Виниченко знімалася в російських пропагандистських фільмах
В мережі скаржаться СБУ на актрису серіалу «Сувенір з Одеси», на «1+1» натякають на «полювання на відьом»
В мережі скаржаться СБУ на актрису серіалу «Сувенір з Одеси», на «1+1» натякають на «полювання на відьом»

На телеканалі «1+1» стартував новий серіал — «Сувенір з Одеси», в якому одну з головних ролей зіграла українська актриса Ольга Виниченко. Днями в мережі з’явилися дописи обурення, в яких користувачі пригадують, що ця сама актриса зіграла одну з ключових ролей в пропагандистському фільмі «Военный корреспондент» російського телеканалу НТВ. Зокрема такі повідомлення з’явилися в таких групах у Фейсбуці як «Контракт до кінця особливого періоду» та «Бойкот російського кіно».

«В 2014 году на экраны вышел фильм, снятый компанией НТВ, под названием „Военный корреспондент“, — розповідають про фільм, в якому знялася Ольга Виниченко на сторінці „Контракт до кінця особливого періоду“. — Наш авторский коллектив совершил над собой сверхусилие и посмотрел его. Говорим сразу — мы категорически не рекомендуем смотреть его, хотя это поделие лежит на ютубе в открытом доступе. По своей сути это глупейшая и примитивнейшая кремлёвская агитка, наполненная штампами и глупостями. Вкратце сюжет повествует нам о неком американском журналисте, который приехал в Украину „разобраться в ситуации“, и понесла его нелёгкая по этому нашему атэо. Журналист снимает честный сюжет о сожжёных чётырехстах людях в Одессе, попадает за это в тайную тюрьму СБУ, затем едет в лагерь беженцев в Ростовской области, который бомбят украинские войска (потому что лагеря беженцев на территории РФ — приоритетная цель), потом поочерёдно знакомится с сепаратистами (отличные ребята, которые вынуждены оборонять свой дом), украинской армией (сборище трусов, дезертиров, истериков, фашистов, убийц и карателей), наблюдает за систематическим беспричинным растрелом мирного населения, ФОСФОРНЫМИ БОМБАРДИРОВКАМИ, и так далее».

Група «Бойкот російського кіно» ділиться дописом користувачки на ім’я Юліана Немерюк, яка закликає СБУ завести впровадження щодо актриси Ольги Виниченко, а Нацраду з питань телебачення і радіомовлення — відреагувати на цей факт.

«В одному з інтерв’ю голова Нацради Юрій Артеменко зазначив, що він настійливо рекомендував керівництву «Інтера» відізвати зі свого новорічного шоу російського актора Яна Цапника, який знявся в фільмі «Военный корреспондент, — зазначає Юліана Немерюк, цитована групою „Бойкот російського кіно“. — Пан Артеменко тоді навіть направив відповідні матеріали до СБУ, після чого актора внесли до переліку заборонених осіб. А „Інтер“ був змушений нашвидкоруч змінювати новорічну програму. Чи будуть зараз якісь дії з боку пана Артеменка? Чи надасть він зараз якісь відомості до СБУ стосовно Ольги Виниченко? Чи, можливо, навіть рекомендує українським продакшенам і каналам відмовитися від співробітництва з цією актрисою?».

Ми звернулися по коментар до телеканалу «1+1». В прес-службі повідомили, що перевірка українських акторів перед початком зйомок не передбачена законом, тож про участь Ольги Виниченко в російському проекті «Военный корреспондент» творцям серіалу «Сувенір з Одеси» не було відомо.

«У серіалі „Сувенір з Одеси“ знялося понад 80 українських акторів, — йдеться в повідомленні прес-служби „1+1“. — На роль головної героїні Лізи претендувало понад 30 осіб, і українка Ольга Виниченко виявилася найбільш переконливою кандидатурою на цю роль. Для нас стала неочікуваною її участь в російському проекті, оскільки законодавство не передбачає обов’язкову перевірку українських акторів перед участю в зйомках. У той же час актриса не порушувала українських законів і не скоювала протиправних дій, тому пильна увага активістів до участі Ольги Виниченко в „Сувенірі з Одеси“ нам, скоріше, нагадує полювання на відьом.

До того ж, Ольга Виниченко, приймаючи рішення 4 роки тому про участь в російському фільмі, на той момент не усвідомлювала, що опинилась втягнутою в політичні маніпуляції, і зараз шкодує про роль в цьому проекті.

У свою чергу, сподіваємося, що пильні глядачі будуть уважні не тільки до серіалів, знятих в Україні, про Україну і за участю українських акторів, а й до російських серіалів і „сірих“, які продовжують виходити на українському ТБ під виглядом українських».

Фото: ivona.bigmir.net

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1934
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop