10:44
Середа, 31 Січня 2018

Максим Шевченко та Ніколай Сванідзе побилися в прямому ефірі через «Смерть Сталіна» (ВІДЕО)

У вівторок, 30 січня, увечері в ефірі радіо «Комсомольская правда» російськи журналісти та члени Ради з прав людини при президенті РФ почубилися через розбіжності у поглядах на роль Сталіна в історії
Максим Шевченко та Ніколай Сванідзе побилися в прямому ефірі через «Смерть Сталіна» (ВІДЕО)
Максим Шевченко та Ніколай Сванідзе побилися в прямому ефірі через «Смерть Сталіна» (ВІДЕО)

Про це повідомила Медуза. 

Обидва діячі були гостями програми «Радіорубка». Ніколай Сванідзе - тележурналіст, політичний оглядач, історик. Максим Шевченко - головний редактор сайту «Кавполіт». Темою ефіру було «Чи є сталінізм хворобою, яку треба лікувати».

За словами ведучої, одним із питань, які мають обговорюватися, стало відкликання прокатного посвідчення у фільму «Смерть Сталіна».

Уже на останніх хвилинах передачі Ніколай Сванідзе відмовився визнати, що «російські офіцери перемагали саме під керівництвом Сталіна». У відповідь на що Максим Шевченко заявив опоненту, що той «плює на могили загиблих під Москвою». Сванідзе своєю чергою обізвав Шевченка «мерзотником».

Як повідомляв «Детектор медіа», Міністерство культури РФ відкликало прокатне посвідчення у британсько-французької комедії «Смерть Сталіна».

Зазначалося, що прохання відкликати прокатне посвідчення надійшло від діячів культури, які подивилися фільм.

Посвідчення відкликали, за словами Любимової, через «виявлення при публічній демонстрації фільму матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством Російської Федерації».

Прокат британсько-французької сатиричної комедії Армандо Яннуччі «Смерть Сталіна», знятої за коміксами Фабьєна Нурі і Тьєррі Робіна, був запланований у Росії на 25 січня.

Детальніше про стрічку можна дізнатися з матеріалу «Детектора медіа».

Фото: скріншот відео

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
936
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop