12:55
Середа, 13 Грудня 2017

Антін Мухарський влаштував стриптиз на Майдані для ТСН

Шоумен призначив зустріч із журналістами на місці нового перформансу
Антін Мухарський влаштував стриптиз на Майдані для ТСН
Антін Мухарський влаштував стриптиз на Майдані для ТСН

Шоумен Антін Мухарський, який нещодавно вразив мережу оголенням біля Оболонського суду міста Києва, знову роздягнувся – цього разу на Майдані Незалежності. Ба більше, він закликав й інших не боятися роздягатися на знак протесту. І показав приклад – пройшовся голяка у самому центрі Києва.

Все це відбулося на очах журналістів ТСН та, відповідно, перед камерами служби новин «1+1». А починалося все із звичайного бажання журналістів записати коментар Мухарського після першого його роздягання. На зустріч Антін погодився – запросив знімальну групу зустрітися на Майдані. Слово за слово, журналістка Олександра Мітіна зауважила, що роздягатися в громадському місці – підсудне діло. Шоумен відповів, що те, що відбувалося на Майдані – теж було підсудним ділом. Мітіна, в свою чергу, зазначила, що при цьому люди не роздягалися. «Ну я буду першим», – відповів Мухарський. Далі швидко роздягнувся і приступив до свого перформансу, як він його називає.

Нагадаємо, що у такий спосіб Антін Мухарський звертає увагу на судову тяганину між ним та його колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою. За словами шоумена процес затягнувся на більше, ніж три роки навмисно й завдяки тому, що в Єгорової є високі покровителі. Й весь цей час, як скаржиться Мухарський, він не бачить дітей, а аліменти, які затребувала Єгорова, просто роздягають його до гола. Власне, саме це він і демонструє наочно.

Фото: скріншот з відео

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2189
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop