15:35
Вівторок, 5 Грудня 2017

«Незручна співачка Джамала» потрапила в підручник з української мови

Школярам пропонують розібратися з дієприкметниками за допомогою тексту про артистку
«Незручна співачка Джамала» потрапила в підручник з української мови
«Незручна співачка Джамала» потрапила в підручник з української мови

Переможниця «Євробачення – 2016» співачка Джамала на своїй сторінці в Інстаграмі виклала фото сторінки підручника з української мови, де в одній із вправ розміщене її фото та текст про «незручну співачку», яка не носить «вкорочені спіднички» та не влаштовує «організовані заради реклами скандали».

Ось текст, за допомогою якого школярам пропонують розібратися з відмінюванням дієприкметників:

«Дуже незручна співачка Джамала! Декому муляє її непередбачувана успішність, для когось несподіваний її успіх на вітчизняній сцені, когось дратує нищення нею усталених правил. Ні тобі вкорочених спідничок, ні «запам’ятовуваних» пісеньок, жодного організованого заради реклами скандалу... Натомість — змістовні й досконалі за формою тексти, зроблена на совість музика. Виконувані нею пісні звучать українською, кримськотатарською, англійською...

Досягнутим успіхом Джамала завдячує не лише талантові, а й докладеним зусиллям. Після її пісень людям хочеться жити, радіти, творити. Певно, цим вимірюється заслужений співачкою успіх».

До речі, текст, який використали автори підручнику, є фрагментом матеріалу Інни Березінської для видання The Ukrainians. Й авторство матеріалу в підручнику не вказано.

Фото: Інстаграм

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1490
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop