13:57
Середа, 29 Листопада 2017

Маша Єфросініна довела Сергія Притулу до сліз

Телеведучий став героєм останнього випуску проекту «Сюрприз, сюрприз!»
Маша Єфросініна довела Сергія Притулу до сліз
Маша Єфросініна довела Сергія Притулу до сліз

На СТБ завершується проект «Сюрприз, сюрприз!», в якому вшановують людей, яких знають за добрими, героїчними вчинками. Одним з героїв останнього випуску проекту, ведучою якого є Маша Єфросініна, став її колега – Сергій Притула. Як відомо, ведучий нацвідбору Євробачення та багатьох проектів Нового каналу активно займається волонтерською діяльністю. То Сергія запросили в студію проекту «Сюрприз, сюрприз!», але сказали, що він виступить в ролі подарунку, сюрпризу для іншого героя.

«Я не знаю, хто хвилюється більше: ті люди, у яких немає досвіду публічних виступів або ті, які мають їх представити», - відповів Сергій на питання ведучої щодо того, що відчуває людина, яка стане сюрпризом для когось.

Навіть прочитавши інформацію про самого себе, Притула не здогадався, про кого мова: «Він волонтер, допомагає військовим і дітям, і дуже любить свою країну».

Ба більше, Сергій не до кінця зрозумів, що відбувається, навіть коли на екрані з’явилися його колеги: Олександр Педан, Олена Кравець та Фоззі й почали розповідати про його волонтерську діяльність: «Просто в холі Нового каналу він збирав теплі речі та їжу, потім сідав в машину і самостійно відвозив в зону АТО. І під обстріл не раз потрапляв. Напевно, він зібрав більше мільйона доларів за цей час...»

Коли ж все стало очевидним, Сергій Притула дуже розчулився, навіть трохи заплакав.

Фото: прес-служба СТБ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1788
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop