11:50
Понеділок, 13 Листопада 2017

Миколу Тищенка звинуватили у захворюванні шеф-кухара одного з ресторанів Жмеринки

Під час програми «Страсті за Ревізором» експерти дійшли до думки, що ведучий «Ревізору» принизив жінку
Миколу Тищенка звинуватили у захворюванні шеф-кухара одного з ресторанів Жмеринки
Миколу Тищенка звинуватили у захворюванні шеф-кухара одного з ресторанів Жмеринки

Після перевірки програми «Ревізор» в одному із ресторанів Жмеринки, шеф-кухар закладу звільнилася за станом здоров’я. В жінки стався гіпертонічний криз. На зйомках пост-шоу «Страсті за Ревізором» експерти припустили, що в цьому є вина й Миколи Тищенка. Адже ревізор, за їх словами, на камери принизив шеф-кухара.

Справа в тому, що Тищенко, зайшовши на кухню жмеринського ресторану, побачив, що шеф-кухар взута у відкрите взуття. Це, як вже знають глядачі «Ревізора», є порушенням. То Микола Тищенко вирішив швидко владнати ситуацію й надягнув на ноги жінки контрольні білі рукавички.

«З людського погляду такий вчинок – це нонсенс, звісно, – прокоментував ситуацію кулінар Міхаїл Плотніков в студії «Страстей за Ревізором». – Не проблема ж була попросити кухаря самостійно виправити помилку, не перед камерами. Тим більше, в цій ситуації є ще психологічний момент. Шеф-кухар – це керівник колективу, а її підлеглі спостерігали за тим, що відбувається в цей момент. У яке становище ви поставили її таким вчинком? Це ж підрив авторитету».  

Сам Тищенко своєї вини в тому, що в шеф-кухаря почалися проблеми зі здоров’ям, не бачить. Очевидно, глядачі самі зможуть вирішити, хто правий, а хто ні.

Фото: прес-служба Нового каналу

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4999
Переглядів
Коментарі
александр
21:48 / 13 Листопада 2017
Дуже злий на цей телеканал чому не знімають у себе в Києві. Хай розкаже Тищенко як правильно керувати бізнесом в регіонах втікли в провінцію і розказують як потрібно працювати.
Віктор
18:36 / 13 Листопада 2017
Я щось не зрозумів.Яке має право телеканал на перевірку ресторана.Телеканал-комерційна структура,яка випускає комерційний контент і заробляє на цьому не погані гроші,ресторан теж комерційна структура,яка теж заробляє гроші.Між двома комерційними структурами можуть існувати тільки комерційні відносини , тобто договір на зйомку в приміщенні ресторану ,яке є власністю ресторану.Сума договору може будь яка і 100і200і500тисяч гривень за годину зйомки (ви комерсанти фантазуйте)а якщо скажуть ,чого так багато, то запитайте скільки коштує блок реклами під час виходу програми. От якщо б Микола Тищенко зайшов в ресторан як фізична особа , громадянин,то тут Вам будь ласка і книга скарг і пропозицій і спілка захисту споживачів і так далі,будь ласка скаржтесь.Або хочаб це був Державний канал Ут-1,який не є прибутковий ,тоді друга справа. Таке враження ,що всі,кого перевіряв так званий ревізор діляться на тих хто замовив перевірку і на лохів , які не знають своїх прав.Так дочекаєтесь що Тищенко,або ще хтось начне в Вашому ресторані або кафе продавати свої пиріжки.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop