13:49
Вівторок, 31 Жовтня 2017

Ахтем Сеітабалєв особисто присвятив картину «Кіборги» загиблій Аміні Окуєвій

В мережі з’явився офіційний трейлер фільму
Ахтем Сеітабалєв особисто присвятив картину «Кіборги» загиблій Аміні Окуєвій
Ахтем Сеітабалєв особисто присвятив картину «Кіборги» загиблій Аміні Окуєвій

В мережі з’явився офіційний трейлер до фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» – художньої стрічки, заснованої на реальних подіях оборони українськими військовими Донецького аеропорту.

«П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів, – розповідає авторка сценарію Наталія Ворожбит. – Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі. Консультації і численні інтерв’ю, на основі яких і був написаний сценарій, я отримала від бійців Андрія Шараскіна, Євгенія Жукова, Олександра Трепака, надихалася подвигами Євгенія Межевікіна, Кирила Недрі і багатьох інших бійців, що утримували аеропорт».

Читайте також

 В трейлері, який з’явився в мережі, можна почути уривки з монологів та діалогів героїв картини: «Я повинен бути тут»; «Мам, заспокойся, я не можу зараз говорити, в нас – тиха година»; «Ти в Контрстрайк грав? Тут те саме, не бійся: пройдеш цей рівень, перейдеш на наступний»; «Скільки вам ще треба аеропортів, Чорнобилів?».

В центральних ролях фільму «Кіборги» – українські актори: Макар Тихомиров, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Роман Ясинський, В’ячеслав Довженко, Костянтин Темляк, Роман Семисал, Наталія Мосейчук, Олександр Загородний, Владислав Журенко.

На своїй сторінці в Фейсбуці режисер Ахтем Сеітаблаєв, презентуючи трейлер, звернувся до загиблої вчора, 30 жовтня, ветерану АТО Аміні Окуєвій, та зізнався, що присвячує «Куборгів» їй.

«Амiна Окуева, моя сестро... особисто я присвячую цю премьеру тобI.. Вiчна пам'ять.. Героï не вмирають...Слава Украïнi!», – написав Сеітаблаєв.

Фото: скріншот з відео

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1840
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop