12:36
Понеділок, 16 Жовтня 2017

Сергій та Сніжана Бабкіни залишили шоу «Танці з зірками»

В зоні ризику також опинилися Надя Дорофеєва та Женя Кот
Сергій та Сніжана Бабкіни залишили шоу «Танці з зірками»
Сергій та Сніжана Бабкіни залишили шоу «Танці з зірками»

Вчора, 15 жовтня, відбувся чвертьфінал шоу «Танці з зірками» на «1+1», темою якого була «Машина часу».  Кожна з зіркових пар цього разу виконала по два номери

Однією з найголовніших інтриг випуску було питання, чи вийде Наталія Могилевська на паркет. Принаймні ведучий Юрій Горбунов декілька разів підкреслив, що співачка протягом усього тижня звинувачувала суддів та продюсерів проекту в тому, що вони свідомо занижують її парі оцінки та занадто жорстко критикують їх номери. «Ми навіть не зняли інтерв’ю з Наталією цього тижня, ми не знаємо, що відбувається і що буде далі», – запевняв Горбунов. Та Могилевська, передбачувано, на паркет вийшла. Ще й два рази: спершу вони з Ігорем Кузьменком виконали квік-степ під «Я не здамся без бою», й судді, звичайно, одразу побачили в цьому закид у їх бік. Другим номером пари був контемп. Не дуже зрозуміло, як списувалися ці номери в концепцію «Машини часу», особливо, перший танець пари. Але, зрештою, Могилевська та Кузьменко отримали багато дуже обережних улесливих коментарів та досить високі бали від суддів.

А от Сергій та Сніжана Бабкіни, які, як влучно помітив Влад Яма, примудрялися вислуховувати зауваження та зберігати гарні стосунки із суддями, ніякої інтриги не тримали: одразу зізналися, що на підготовку обох номерів мали усього по годині часу. За це отримали невеличкі прочухани від Дмитра Монатіка та Катерини Кухар. У фіналі пара набрала найменшу кількість сумарних (від суддів та глядачів) балів на рівні із Надею Дорофеєвою та Женею Котом. Тож не дивно, що у самому фіналі ефіру судді віддали перевагу саме другим – яких протягом ефіру неодноразово хвалили за старанність, витриманість стилю та експерименти із образами. Таким чином Сергій та Сніжана Бабкіни залишили проект. А у фінал «Танців з зірками» пройшли Ахтем Сеітаблаєв з Оленою Шоптенко, Юрій Ткач з Ілоною Гвоздьовою, Наталія Могилевська з Ігорем Кузьменком та Надя Дорофеєва з Женею Котом.

До речі, поки в ефірах «Танців з зірками» в когось тривають розбірки із суддями, в когось – боротьба із комплексами та усталеними образами, актор Юрій Ткач тихесенько удосконалюється в хореографії. Ніяких інтриг та скандалів, але цього разу він постав у дуже чуттєвому образі у вальсі під «Як тебе не любити, Києве мій», ще й навіть Катерину Кухар вразив натягнутими стопами:

Фото: ukr.segodnya.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1419
Переглядів
Коментарі
SEVASTOPOL
00:18 / 17 Жовтня 2017
"Танці з зірками" перетворилося на фарс і з боку бантик, до британського, польського, французького представлення у своїх країнах, нам до них як до Києва рачки. Хто багатший, той може хоч мільярд дзвінків-смс прислати за себе любимого чи фаворита, оцінюється не стільки техніка виконання як шоу виступу, і ця двомовність на передачі вже реально бісить, як тебе там, монатік називаєш себе, язик відсохне виконати контракт і говорити українською, чи давайте реально когось інших запросим, чи всіх друзів 95 кварталу брати тіки будем, мало в країні людей? Накипіло!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop