10:26
П'ятниця, 13 Жовтня 2017

«Чеше українською, не напружуючись»: Скрипін опублікував відео скандалу на літаку

Телеведучий спростовує версію Wizzair та вимагає службового розслідування від генпрокуратури
«Чеше українською, не напружуючись»: Скрипін опублікував відео скандалу на літаку
«Чеше українською, не напружуючись»: Скрипін опублікував відео скандалу на літаку

Історія із конфліктом на борту літака компанії Wizzair не закінчується. Нагадаємо, що телеведучий Роман Скрипін поскаржився на своїй сторінці в Фейсбуці, що стюардеса відмовилася обслуговувати його українською мовою, а після того, як він на неї вилаявся, викликала поліцію. В свою чергу у Wizzair офіційно заявили, що вищезгадана співробітниця є громадянкою Чехії та не володіє українською мовою.

Тепер Роман Скрипін публікує відео, на якому бортпровідниця спілкується з представниками поліції та Романом українською мовою. Також телеведучий цим відео відповідає усім, хто припустив, що він на борту був в нетверезому стані, влаштував бійку чи дебош:

«А тепер блохбастір «чеська стюардесса». Чеше українською. Не напружуючись. І капітан угорського літака теж. Поліцейський закриває камеру руками. Та, і ви усі «журналісти», гляньте, який я в сраку п'яний. І влаштував п'яний дебош. Проломив голову, відірвав язик й взагалі. Wizzair, де у нас тут чеська провідниця? Допомоіжть ідентифікувати.
А, ну і тут мармиза Сергія Стецюренка присутня наприкінці. Знайомтеся. Бережіться, це чмо пройшло переатестацію, а звернення до Вас, 
Арсен Аваков, стосовно службового розслідування, я вже підписав. І до генпрокурора теж. Дякую що ви є, і, як і цей кадр, утримуєтеся на мої податки. А тепер хотілося б права. І справедливості. Своєї провини я не знімаю. Так, я нецензурною лайкою пояснив стюардесі, хто вона така. Але не більше. Стільці по салону не літали. І де моя хамська поведінка, за яку скрутили руку до другого ступеню тяжкості тілесних ушкоджень?»

В коментарях до відео дописувачі здебільшого підтримують Романа та сподіваються, що видання, які написали про «дебош Скрипіна» на літаку спростують неправдиву інформацію.

Фото: pl.com.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3057
Переглядів
Коментарі
АНДРЕЙ
10:40 / 13 Жовтня 2017
ДОЛБ**Б РЕДКИЙ
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop