16:25
П'ятниця, 15 Вересня 2017

Стало відомо, хто замінить Марину Леончук в «Сніданку з 1+1»

19 вересня глядачі побачать в ефірі Нелю Шовкопляс
Стало відомо, хто замінить Марину Леончук в «Сніданку з 1+1»
Стало відомо, хто замінить Марину Леончук в «Сніданку з 1+1»

Телеканал «1+1» останнім часом втратив декількох ведучих – зірок «Сніданку з «1+1» Анатолія Анатоліча та Марину Леончук. Першого, як вже відомо, в ефірі замінив Єгор Гордєєв. А от заміну Леончук команді довелося шукати трохи довше. Сьогодні, нарешті, стало відомо, що новою ведучою ранкової програми стала випускниця Вищої школи Media&Production Неля Шовкопляс. Вона якраз закінчила «Ведуча розважального шоу», куратором якого є директор департаменту ранкового мовлення каналу «1+1» Юлія Жмакіна.

«Я обожнюю програму «Сніданок з 1+1» і часто уявляла себе в ролі ведучої цього проекту, – зізнається Нля Шовкопляс. – Кілька років тому навіть загадала таке бажання, написавши його на аркуші. Але я і подумати не могла, що дуже скоро мені випаде такий шанс – стати частиною цього проекту».

Юлія Жмакіна, в свою чергу, зізнається, що пошуки нової ведучої були не занадто легкими.

«Звичайно, спочатку ми шукали людину з досвідом роботи у кадрі, – розповідає вона. – Ми розглянули величезну кількість ведучих, і вже майже в момент відчаю я згадала про свою студентку Нелю. Ще під час навчання вона запам'яталася нестандартним підходом до всього, що робить, та невичерпним оптимізмом. Я запросила її на проби, і результат перевершив всі мої очікування. Невимушена Неля з легкістю зачарувала всіх навколо і змусила сміятися наших ведучих. У ній багато щирості та доброти – це те, що в лавці не купиш. А решті можна навчитися. Мені здається, поява Нелі освіжить ситуацію на ринку ведучих».

До речі, приємну новину про те, що Нелю обрали ведучою, команда «Сніданку» подала трохи незвичним способом – за допомогою розіграшу.

Довідка: Неля Шовкопляс народилася на Харківщині, за освітою – економіст-маркетолог. Разом із чоловіком виховує двійнят – Тимофія та Матвія. Протягом останніх трьох років вона провела в декреті, присвятивши себе вихованню синів. А коли діти трохи підросли, вона вирішила зайнятися професійною реалізацією. Неля ­– випускниця Вищої школи Media&Production. Останнім часом стажувалася на проектах «Танці з зірками» та «Модель XL», аби ближче познайомитися з особливостями телекухні.

Фото: прес-служба «1+1»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6305
Переглядів
Коментарі
Keti
09:15 / 06 Жовтня 2017
Ну справді, ніяка ведуча.Відразу хочеться переключити, коли бачиш її
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop