15:35
Понеділок, 4 Вересня 2017

Телеведуча Уляна Пчолкіна опинилася серед конкурсанток Miss Wheelchair World та потребує допомоги

В рамках конкурсу краси серед жінок, які пересуваються на візку, ведучій NewsOne потрібно виконати декілька завдань
Телеведуча Уляна Пчолкіна опинилася серед конкурсанток Miss Wheelchair World та потребує допомоги
Телеведуча Уляна Пчолкіна опинилася серед конкурсанток Miss Wheelchair World та потребує допомоги

Ведуча каналу NewsOne Уляна Пчолкіна за щасливим збігом обставин опинилася серед 25 конкурсанток конкурсу Міс Світу серед жінок, які пересуваються на візку. Про це вона повідомила ще деякий час тому на власній сторінці у Фейсбуці. У дописі Пчолкіна розповіла, що існування такого конкурсу її здивувало, а ще більше – той факт, що після того, як вона підписалася на сторінку заходу у соцмережах, їй майже одразу надіслали пропозицію взяти участь.

«Одразу це здалося кумедним, але подумавши про важливу соціальну складову цього заходу все ж таки вирішила, а чого б ні? – розповідає телеведуча. – Це ж добра можливість вчергове заявити про нашу країну! І хоч часу на подачу анкет та й взагалі часу на якусь підготовку до того в мене майже не було, але в останній день таки подала… І от, сьогодні, отримала повідомлення, що мою кандидатуру позитивно розглянула конкурсна комісія і я стала однією з 25 конкурсанток фінальної частини конкурсу Miss Wheelchair World. Якщо чесно трохи шокована, але впевнена, що буде цікаво!»

А сьогодні чоловік телеведучої Віталій Пчолкін оголосив, що Уляні потрібна допомога: адже в рамках конкурсу учасниці мають виконати декілька завдань, одне з яких передбачає розповсюдження в пресі інформації про Miss Wheelchair World.

«І хоч я чудово розумію, що історія Уляни вже відома багатьом, але в такому контексті це дуже важливо почути, – написав Віталій. – Тим більше цей конкурс дозволяє подумати і сформувати новий погляд на вирішення проблем людей з інвалідністю не тільки в Україні, але й в світі. Прошу всіх наших друзів дотичних до ЗМІ та друзів друзів – допоможіть привернути увагу до цієї події! Це може бути будь-що: особиста порада, посилання на пост, затегати друга чи просто репост…»

Отже підтримуємо телеведучу Уляну Пчолкіну на конкурсі Miss Wheelchair World, який проходитиме у Варшаві з 29 вересня по 8 жовтня.

Фото: Фейсбук

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3327
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop