11:22
Понеділок, 19 Грудня 2016

Зміна влади в «Фокусі»

4 741
Зміна влади в «Фокусі»
Зміна влади в «Фокусі»

Початок грудня приніс звістку про те, що група Vertex United одеських бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського продала видавничий дім «Фокус медіа» співвласнику і керівнику радіохолдингу Business Radio Group Анатолію Євтухову (для ширшого контексту варто знати, що одну з радіостанцій холдингу – «Любимое радио» – нещодавно вніс у свою декларацію народний депутат Віталій Хомутиннік із партії «Відродження»). Анатолій Євтухов став також і директором «Фокус медіа», замінивши на цій посаді тестя Бориса Кауфмана Іллю Ноябрьова. Перший публічний виступ Анатолія Євтухова в новому статусі був запланований під час презентації рейтингу та спецвипуску «Фокусу» «100 найвпливовіших українців» 15 грудня в київському готелі Hyatt, і «Детектор медіа» відправився туди, щоб на власні очі побачити зміни в компанії.

Купівля видання, подібного «Фокусу», дозволяє отримати дві цінні складові: бренд і команду. Кауфману і Грановському, які купили «Фокус медіа» в Бориса Ложкіна та Геннадія Боголюбова (акціонерів «Українського медіа холдингу») в червні 2013 року, вдалося їх зберегти. Але Анатолій Євтухов, здається, здатний ініціювати серйозні зміни. В інтерв’ю «Телекритиці» він не приховував, що найбільший інтерес для нього представляє не друкована версія «Фокусу», а сайт, для якого він бачить перспективи монетизації, на відміну від безнадійно збиткового принта. А під час презентації рейтингу новий власник взагалі назвав суспільно-політичний «Фокус» глянцем і анонсував можливе відкриття однойменної радіостанції.

«Хотілося б відмітити дуже хороший колектив журналістів у Фокуса”. Я як новий власник цього журналу намагатимуся підтримувати його імідж, старатимуся збільшити наклади, можливо, в найближчому майбутньому з’явиться і радійна версія – “Радіо Фокус”. А так для мене це абсолютно новий експеримент. Буду пробувати себе в глянці», – заявив Анатолій Євтухов у вступній промові.

Інший погляд на суть та задачі видання може дуже серйозно вплинути на його команду. Попри публічні заяви нового власника про наміри зберегти журналістський колектив наші джерела у видавництві кажуть про те, що на редакцію очікують помітні кадрові зміни, включно з новим головним редактором.

Ще одне питання – збереження редакційної політики. Мабуть, так і залишиться незрозумілим, навіщо цей медійний актив був потрібний Кауфману і Грановському, однак журналістському колективу ці власники запам’ятаються як такі, що не втручалися в його роботу.

«Це перша сотня, яку складено після зміни акціонера. І буде цікаво подивитися, чи вплине це якось на те, що всередині», – влучно зауважив, презентуючи рейтинг, директор-президент каналу ICTV і учасник рейтингу Олександр Богуцький. Нам теж цікаво: чи збереже новий власник традиції невтручання своїх попередників?

Анатолій Євтухов і Олександр Богуцький

Ілля Ноябрьов

Владислав Ващук

Олег Панюта вів презентацію

Митрополит Філарет

Євген Мураєв

Олена Фроляк

Сергій Поярков

Юлія Андреєва і Віталій Касько

Назар Холодницький

Олена Дерев'янко з чоловіком Олександром

Діана Дорожкіна

Анатолій Євтухов

Хто й про що говорив на презентації - дивіться також у відеосюжеті

Фото: Олексій Темченко

Відео: Валентина БалабановаВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4741
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду